14. kolo FKM Spartak Tlmače – FK Slovan Šahy 1 : 0 (1:0)

Góly: 2. Titurus

Rozhodoval: Kovačic, ŽK: Bogdáň, Lacko - J. Urblík, 120 divákov

FKM Spartak Tlmače:  Slabý – Izakovič, Dosedla, Bogdáň, Kyška, Švec, Plašek (59. Lacko),  Kazár (72. Mlynárik), Meňhard, Titurus, E. Tóth

FK Slovan Šahy: Konc – A. Kürthy, Balog, Lendvai, J. Urblík, Gáspár, Baráti, Bartal, Studva, P. Kürthy, Čoknay (66. Páldi)

Lepší vstup do zápasu sme si nemohli priať, Kyška si narazil s Titurusom a ten z prvej otvoril skóre - 1:0. Domácim to však uškodilo, nepodržali loptu, hral sa len medzišestnástkový futbal s minimom šancí, vyčnievala len Meňhardova hlavička vedľa.

Druhý polčas hostia pritlačili, dostávali sa do šancí, ale obrana fungovala spoľahlivo. Výbornými zákrokmi sa predviedol Slabý, podržal domácich pri šanciach Studvu a Baloga, na druhej strane mohol rozhodnúť Lacko, ale ani na dvakrát neprekonal Konca. Hosťom nebolo súdené dať gól a tak Spartak opäť bodoval naplno.

DORAST

Naši dorastenci nestačili na dorast Šiah, po polčase 1:0 sme druhý odpadli a darovali súperovi 3 body po výsledku 1:2.

ŽIACI

V dohrávke sme sa prezentovali zlou hrou, a tak sme si zaslúžene pripísali prehru 10:0 s lídrom tabuľky KŠK Levice.