V prvom kole bez bodov

Tlmačom sa nedarilo, Nesvady si odniesli všetky body.

1. kolo FKM Spartak Tlmače - ŠK Nesvady 1:5 (0:1)

Góly: 62. Titurus - 8. Polgár, 48. Hengerics, 52. Molnár, 57. Lucza, 84. Czabány

Rozhodoval: Bulko, ŽK: Tóth - Csontos, Kovács, 70 divákov

FKM Spartak Tlmače: Slabý - Izakovič (68. Chvojka), Martinka, Tóth, Mlynárik, Švec, Lacko, Kazár, Meňhard, Titurus, Gócs

ŠK Nesvady: Tóth - Varga, Švantner (40. Hengerics), Andrys, Molnár (83. Czabány), Lucza, Horáček, Csontos, Haris, Polgár, Kovács (60. Hudák)

Začiatok bol z domácej strany výborný, dostávali sme sa pri bránu Nesvád, no vážnejšia šanca z toho nebola. Hostia skórovali z prvej strely, presadil sa Polgár - 0:1. Spartak sa pustil do útočenia, ale Kazárova a ani Meňhardova strela sa neujali. Hostia mali ďalšiu príležitosť z pokutového kopu, Molnárovu strelu však Slabý chytil. Nezachytili sme však úvod druhého polčasu, v rozpätí 9 minút sme inkasovali 3 góly a bolo po zápase. Titurusova strela z priameho kopu znamenala zníženie na 1:4, posledné slovo mal Czabány, keď stanovil na konečných 1:5.

DORAST

Dorast v sobotu prehral tiež, Nesvady si z prvej strely na bránu vytvorili polčasových 0:1, v druhom pridali ešte jeden gól a odniesli si 3 body domov.