Tretia prehra v rade

Tlmače nestačili na Nový Tekov

6. kolo dospelí TJ Družstevník Nový Tekov - FKM Spartak Tlmače 5 : 2 (1:1)

Góly: 14.Nagy, 53.,55.Kiss, 78.Havran, 90.Lacko vl. - 22.Palic vl., 50.Jančo vl.

Rozhodoval: Majer, ŽK: Lojek, Húdik - Tóth, Bogdáň, Štadler, 200 divákov

TJ: Bačík - Húdik, Jančo, J.Chlpík, Kiss, Nagy (59. Taňaši), Havran (80. Šipoš), T.Chlpík, Liska (65. Torok), Palic, Lojek

FKM Spartak: Kováč (80. Miško) - Kováčik (59. Štadler), Dosedla, Tököly, Mužík (70. Bogdáň), Tóth, Lacko, Ďuriš (70. Jašek), Gregor, Švolik, Martinka

Na neregulérnom teréne v Novom Tekove sme aj napriek nesúhlasu boli nútení nastúpiť na stretnutie. Za neustáleho dažďa a na ihrisku z polovice podmočeného so stojatou vodou sme začali lepšie ako domáci, a pokiaľ to terén dovoľoval sme kombinovali. Vedenia sa ujali domáci, Nagy krásne preloboval Kováča -1:0. Vyrovnanie prišlo po štandardke, do vlastnej brány tečoval Palic - 1:1. Do polčasu sme boli lepším mužstovom, no stav sa nemenil. Polčasová prestávka pomohla domácim, síce sme dali po vlastnom góle Janča na 1:2, domáci kanonier Kiss však za 2 minúty otočil stav a domáci začali hrať lepšie. Potvrdili to v závere gólmi Havrana a vlastným Lacka. Zraneniami na "výborný terén" budú spomínať ďalší hráči.

DORAST U-19

4. kolo mali naši dorastenci voľno.

ŽIACI U-15

4. kolo Veľké Kozmálovce - Tlmače 11 : 0 (6:0)

Z množstvom chorých a doplnený o prípravku sme v derby nemali šancu konkurovať domácim.

PRÍPRAVKA U-11

priateľský zápas Levice U-10 - Tlmače 0 : 8 (0:2)

V Leviciach sme odohrali priateľský duel proti U10-tke. Hrali sme veľmi dobre a koncentrovane, no treba podotknúť aj to že súper bol napriek vekovému rozdielu od niektorých našich detí veľmi kvalitný a že si so svojim dobrým futbalovým výkonom vypracoval niekoľko dobrých príležitostí