11. kolo FKM Spartak Tlmače – FK Marcelová 3 : 1 (2:1)

Góly: 23. Bogdáň, 27. Dosedla, 68. Titurus – 35. Purgel

Rozhodoval: Magdolen, ŽK: Titurus, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Izakovič, Dosedla, Líška, Bogdáň, Kyška (89. Lacko), Kissimonyi, Kazár (46. Mlynárik), Meňhard (61. Švec), Titurus, Tóth

FK Marcelová: Hallman – Trenčík, K. Vörös, Zsidek, Tokár (80. Pásztor), Kosťukevič, Purgel, Bazinský (46. L. Kürthy), E. Nagy (74. Gumbér), Zajos, R. Kürthy

Úvodný tlak domácich priniesol ovocie už v 23. minúte, keď sa presadil Bogdáň – 1:0. O 4. minúty neskôr ho napodobnil Dosedla a Tlmače viedli už 2:0. Hostia sa snažili o vyrovnanie, prevzali aktivitu v zápase a to sa im vyplatilo, v 35. minúte znížil na 2:1 Purgel. Prvý polčas sa po tomto momente dohral bez vážnejších šancí.

Druhý polčas sa hra nezmenila hralo sa vyrovnane a viac menej medzi šestnástkami. Spartak dokázal, že je predsa len od svojho súpera v tomto dueli o niečo lepší, výsledkovú poistku zaistil Titurus v 68. minúte z voleja – 3:1. Hostia mali v závere zápasu tlak, no gólovo sa presadiť už nevedeli a výsledok 3:1 sa už nezmenil.

DORAST

Dorastenci odohrali tak isto ako A-mužstvo veľmi vyrovnaný zápas. O jediný presný zásah sa postaral z priameho kopu Adam Kotrus a Spartak tak porazil mužstvo FK Marcelová 1:0.

ŽIACI

Naši žiaci tento víkend vyhrali kontumačne 3:0, pretože chlapci z Nového Tekova nepricestovali.

PRÍPRAVKA

Naši najmenší futbalisti nám sobotu 13.10.2012 urobili veľkú radosť, keď vyhrali TURNAJ PRÍPRAVIEK ObFZ LEVICE, ktorý sa konal v Kozárovciach.