4 góly Lakatoša zložili Spartak na kolená

6. kolo OŠK Svätý Peter - FKM Spartak Tlmače 4 : 2 (2:1)

Góly: 11., 45., 70. a 90. Júl. Lakatos – 16. Titurus, 88. Meňhard

Rozhodoval: Gembický, ŽK: Péntek – Izakovič, 150 divákov

OŠK Svätý Peter: Hudák – Levanský (86. N. Molnár), Badala, V. Vida, Bencz (52. Péntek), T. Molnár, Kršteňanský (46. Sedlák), P. Urbánek, Paluska, Júl. Lakatos, Bódiš.

FKM Spartak Tlmače: Majer – Izakovič, Terek (37. Švec), Líška, Bogdáň, Dosedla, Kazár, Meňhard, Titurus, Tóth, P. Lacko (71. Martin Mlynárik)

6. kolo V. ligy Východ prinieslo zápas medzi dvoma mužstvami, ktoré brázdia dno tabuľky. Dôležitý zápas pre obe mužstvá začal z ostra, keď útočil Lakatoš už v 1. minúte no s týmto pokusom si ešte hosťujúci golman dokázal poradiť. V 11. minúte bol už Majer na Lakatošovu strelu prikrátky – 1:0. Zápas o 5. minút vrátil do rovnocenného stavu Titurus a začínalo sa odznova. Spartak mal na vrch no gólové šance Titurusa, Meňharda, Kazára ostali nepremenené a tak prišiel trest s menom Lakatoš, ktorý potrestal ľahostajnosť Tlmačanov – 2:1.

Druhý polčas sa snažili Tlmače vyrovnať futbal hrali pekný no góly strieľali Svätci. Gólové skóre druhého polčasu opäť načal Lakatoš a pripísal si tak hetrik v zápase – 3:1. V 88. minúte zdramatizoval zápas Meňhard gólom na 3:2 no šance na záverečný tlak a vyrovnávajúci gól úplne zahatal výborný Lakatoš, ktorý sa 4-tý krát v zápase presadil tento krát z priameho kopu, po chybe hosťujúceho stopéra a brankára – 4:2.

DORAST

Naši dorastenci ukradli Svätému Petru aspoň bod po dramatickom zápase, keď otváral skóre Rafael no domáci dokázali otočiť zápas vo svoj prospech na 2:1 zásluhou Jánosfalviho a Rolanda Kelka. V 67. minúte zachránil bod pre Tlmače Tomáš Lenard.

ŽIACI

Našim žiakom sa v sobotu 8.9.2012 darilo, potom ako rozstrieľali Kalinčiakovo 0:6 a poskočili tak v tabuľke na 4. miesto.