Tlmačské halové dni 2017

Prvý februárový víkend patril v Tlmačoch halovému futbalu

Víkend 3.2 - 5.2 patril v Tlmačoch halovému mládežníckemu futbalu. Turnajový maratón v minifutbale odštartoval v piatok poobede turnaj žiakov U-15, v sobotu nasledovala kategória dorastu U-19 a víkend zakončili tí najmenší, doobedie patrilo prípravke U-9 a poobede sme halové dni zakončili prípravkou U-11. Počas niekoľkých dní sa v mestskej telocvični T-18 vystriedalo niekoľko stoviek návštevníkov, divákov, hráčov či hostí. Hlavní organizátori Mestský úrad Tlmače a Futbalový klub mesta Tlmače by veľmi radi poďakovali všetkým partnerom a sponzorom za podporu na tomto podujatí, ktoré dáva príležitosť zašportovať, získať množstvo cien a hlavne urobiť niečo pre svoje zdravie mladím športovcom už 7 rokov.

 

1. deň kategória starší žiaci U-15 (minifutbal)

Konečná tabuľka:

1. ŠK Dynamo Veľké Kozmálovce      12 b

2. TJ Družstevník Tekovské Lužany     9 b

3. OFK Rybník                                6 b

4. FKM Spartak Tlmače                     3 b

5. TJ Družstevník Nový Tekov            0 b

 

Zápasy:

1. Tekovské Lužany – Nový Tekov 7 : 0 (3:0) Góly: P. Tisovský 3x, N. Šarkozi 3x, J. Rigo

2. Tlmače – Veľké Kozmálovce 1 : 5 (1:2) Góly: Franc – S. Kopček 3x, F. Kúdela, P. Husárová

3. Nový Tekov – Rybník 0 : 1 (0:1) Gól: A. Beňo

4. Tlmače – Tekovské Lužany 0 : 4 (0:2) Góly: J. Rigo 3x, N. Šarkozi

5. Veľké Kozmálovce – Rybník 2 : 0 (2:0) Góly: N. Šarkozi 2x

6. Nový Tekov – Tlmače 0 : 1 (0:1) Gól: Barát

7. Rybník – Tekovské Lužany 0 : 4 (0:2) Góly: D. Kucsera, P. Rigó, N. Šarkozi 2x

8. Veľké Kozmálovce – Nový Tekov 7 : 0 (3:0) Góly: S. Hajko, S. Kopček, A. Drieňovský, M. Graus, O. Tariška 2x

9. Rybník – Tlmače 3 : 1 (2:0) Góly: Š. Kováč, I. Ďurček, P. Maszay

10. Tekovské Lužany – Veľké Kozmálovce 2 : 3 (0:1) Góly: J. Rigo 2x – S. Hajko, A. Drieňovský 2x

 

Najlepší hráč turnaja: Jozef Rigo (TJ Tekovské Lužany)

Najlepší brankár turnaja: Viktor Gelen (OFK Rybník)

Najlepší strelec turnaja: Samuel Kopček (ŠK Dynamo Veľké Kozmálovce)

Foto z turnaja nájdete tu:

 

2. deň kategória starší dorast U-19 (Memoriál Juraja Krkošku – futsal)

Konečná tabuľka:

1. ŠK Sokol Starý Tekov                  12 b

2. FK Slovan Šahy                           9 b

3. OFK Rybník                                4 b

4. FKM Spartak Tlmače                     4 b

5. Družstevník Hontianska Vrbica        0 b

 

Zápasy:

1. Hontianska Vrbica – Rybník 0 : 5 (0:2) Góly: T. Domonkoš 2x, S. Červenák 2x, D. Ižold

2. Starý Tekov – Tlmače 12 : 2 (4:0) Góly: Š. Porubský, T. Trenčianský 2x, M. Mucha, R. Almaši, J. Bagala 3x, J. Hostinský 2x, I. Trnka 2x

3. Rybník – Šahy 1 : 2 (0:1) Góly: S. Červenák – L. Hadódy, R. Alfoldi

4. Starý Tekov – Hontianska Vrbica 6 : 2 (2:2) Góly: L. Kúdela, R. Almasi 2x, J. Hostinský, J. Bagala, R. Bánsky

5. Tlmače – Šahy 0 : 10 (0:2) Góly: B. Kováč 5x, R. Alfoldi 3x, P. Fendiak, A. Pusponi

6. Rybník – Starý Tekov 0 : 3 (0:1) Góly: J. Bagala, R. Bánsky, R. Almasi

7. Šahy – Hontianska Vrbica 9 : 0 (5:0) Góly: B. Kováč 3x, R. Alfoldi 4x, P. Fendiak 2x

8. Tlmače – Rybník 5 : 5 (2:1) Góly: B. Dorák 2x, M. Tóth 3x – D. Ižold, M. Kováč, P. Ištók, S. Červenák, T. Domonkoš

9. Šahy – Starý Tekov 0 : 1 (0:1) Gól: R. Bánsky

10. Hontianska Vrbica – Tlmače 2 : 9 (1:3) Góly: T. Migra, F. Pastierovič – M. Tóth 5x, A. Coloň 3x, B. Dorák

 

Súčasťou tohto turnaja boli aj 2 exibičné zápasy. Prvý z nich odohral tím MJK zložení z bývalých dorastencov futbalového klubu mesta Tlmače v časoch keď obliekal dres Tlmáč Juraj Krkoška, ktorého pamiatke je venovaný tento turnaj proti tímu NOVA na čele s kapitánom družstva Gáborom Grendelom (poslanec Národnej rady SR). Zápas skončil nerozhodne 3:3. Druhý zápas odohrali spoločne MJK a NOVA proti výberu turnaja ALL STARS TEAM.

 

Najlepší hráč turnaja: Roland Alfoldi (FK Slovan Šahy)

Najlepší brankár turnaja: Martin Kúdela (ŠK Sokol Starý Tekov)

Najlepší strelec turnaja: Brian Kováč (FK Slovan Šahy)

Foto z turnaja nájdete tu:

 

3. deň – doobeda kategória prípravka U-9 (minifutbal)

Konečná tabuľka:

1. FK Slovan Levice            12 b

2. ŠKM Slovan Dudince         9 b

3. FKM Spartak Tlmače         5 b

4. OFK Rybník                     2 b

5. MŠK Želiezovce                1 b

 

Zápasy:

1. Rybník – Levice 2 : 3 (2:2) Góly: A. Kosorín 2x – S. Becányi 2x, M. Méres

2. Dudince – Želiezovce 2 : 1 (1:1) Góly: A. Horsza, S. Sever – M. Virág

3. Levice – Tlmače 4 : 0 (4:0) Góly: M. Méres 2x, S. Belányi, R. Juhás

4. Dudince – Rybník 3 : 1 (2:1) Góly: V. Dráb 3x – A. Kosorín

5. Želiezovce – Tlmače 1 : 2 (0:1) Góly: D. Cellahó – R. Jančo 2x

6. Levice – Dudince 2 : 1 (1:1) Góly: S. Belányi, R. Juhás – L. Bernolák

7. Tlmače – Rybník 1 : 1 (0:1) Góly: S. Kadáši Fisher – A. Kosorín

8. Želiezovce – Levice 0 : 3 (0:1) Góly: S. Belányi

9. Tlmače – Dudince 1 : 2 (1:1)

10. Rybník – Želiezovce 2 : 2 (1:0)

 

Najlepší hráč turnaja: Andrej Kosorín (FK Slovan Levice)

Najlepší brankár turnaja: Šimon Záležák (FKM Spartak Tlmače)

Najlepší strelec turnaja: Samuel Belányi (FK Slovan Levice)

Foto z turnaja nájdete tu:

 

 

 

3. deň – poobede kategória prípravka U-11 (minifutbal)

Konečná tabuľka:

1. OŠK Hodruša Hámre        10 b

2. TJ Tatran Pukanec            7 b

3. FKM Spartak Tlmače         6 b

4. SC Hronské Kľačany          2 b

5. OFK Rybník                     1 b

 

Zápasy:

1. Pukanec – Hronské Kľačany 1 : 0 (1:0) Gól: T. Čecha

2. Rybník – Tlmače 0 : 2 (0:1) Góly: M. Šimečík, S. Naď

3. Hronské Kľačany – Hodruša Hámre 1 : 3 (1:0) Góly: D. Lukáč – A. Kapusta 2x, D. Šuška

4. Rybník – Pukanec 1 : 3 (0:1) Góly: L. Lochký – L. Mlynárik 3x

5. Tlmače – Hodruša Hámre 0 : 0

6. Hronské Kľačany – Rybník 1 : 1 (1:1) Góly: P. Adam – A. Kosorín

7. Hodruša Hámre – Pukanec 2 : 1 (2:0) Góly: A. Kapusta, M. Baroš – T. Čecha

8. Tlmače – Hronské Kľačany 2 : 2 (1:1) Góly: J. Jašek, L. Vozár – A. Kováč, P. Molnár

9. Hodruša Hámre – Rybník 2 : 1 (2:0) Góly: D. Šuška, A. Kapusta – J. Žúbor

10. Pukanec – Tlmače 0 : 0

 

Najlepší hráč turnaja: Adam Kováč (SC Hronské Kľačany)

Najlepší brankár turnaja: Branislav Éhn (FKM Spartak Tlmače)

Najlepší strelec turnaja: Alexej Kapusta (OŠK Hodruša Hámre)

Foto z turnaja nájdete tu:

Zdielať cez: facebook twitter linkedin
9. kolo, MEVASPORT VI. liga ObFZ Levice / Muži
8.10.2017 o 10:30
FKM Tlmače - N. Dedina
1.10.2017 o 14:30
P. Ruskov - Kalná B
2:0
1.10.2017 o 14:30
H. Vrbica - Lok
3:0
1.10.2017 o 14:30
N. Tekov - Čata
2:1
1.10.2017 o 14:30
T. Lužany - H. Túrovce
0:3
1.10.2017 o 14:30
Čajkov - FKM Tlmače
0:2
1.10.2017 o 14:30
N. Dedina - Podlužany
0:1
1.10.2017 o 14:30
Žemberovce - P. Vozokany
5:1
1.10.2017 o 14:30
H. Kľačany - Plášťovce
5:1
zobraziť celé
Mesto Tlmače
Mesto Tlmače
VOXEL s.r.o.
Stanley's pizza