Tlmače sa odliepajú z dna tabuľky

4-tý Bánov si odniesol z Tlmáč, 4 góly

(dohrávka) 17. kolo dospelí FKM Spartak Tlmače – TJ Lokomotíva Bánov 4 : 0 (3:0)

Góly: 21. Meňhard, 35., 74. Titurus, 38. Kazár

Rozhodoval: Murín, ŽK: Titurus – Varga, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Izakovič, Líška, Bogdáň, Kyška, Kissimonyi (75. Mlynárik), Kazár, Meňhard, Titurus, Tóth (70. Martinka), Švec

TJ Lokomotíva Bánov: Košáň – Petráni, Zsemlye, Meszároš (66. Virág), Hlavatý, Sádecký, Varga, Šimunek, Palacka (51. Štefánik), Brezík, Zajíček

Na začiatku zápasu 2-krát pohrozili hostia, no nadlho to bolo z ich strany všetko. K slovu sa dostal Spartak a to už v 21. minúte otvoril skóre Meňhard – 1:0. V 35. minúte sa dostal ku zakončeniu kapitán domáceho celku Titurus a jeho pokus skončil tak isto za chrbtom Košáňa. Skóre prvého polčasu uzatvoril po peknej akcii Kazár – 3:0.

Do druhého dejstva stúpili obe mužstvá vyrovnane. Hosťom prekazil niekoľko krát radosť z gólu domáci brankár Slabý, domáci v druhom polčase zahodili niekoľko tutoviek. V 74. minúte to predsa len prišlo, keď najvyššie pri rohovom kope vyskočil Titurus a svôj druhý gól v zápase vsietil hlavou – 4:0.

DORAST

Nezvládnutý zápas a množstvo chýb v dohrávke 17. kola, pramenilo ku potupnej prehre na domácej pôde 0:12. Takúto prehru nám uštedrili dorastenci z Veľkého Kýru.