27. kolo dospelí FKM Spartak Tlmače – FC Čaka 1 : 2 (1:0)

Góly: 16. Martinka – 55. Straňák, 64. Martinček

Rozhodoval: Tonkó, ŽK: Bogdáň, E. Tóth, Švec, Titurus – Marek Tóth, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Mlynárik, Dosedla, Líška, Bogdáň, E. Tóth, Kissimonyi (46. Kudry), Martinka, Kazár (60. Titurus), Kyška, Švec

FC Čaka: Krnčan – Krammer, Fogád, Mudroň (65. Martin Tóth), Dobrota (46. Klinka), Martinček (89. Laktiš), Marek Tóth, Srna, Lešťan, Straňák, Jančo

Prvý polčas sme mohli sledovať vo Veľkých Kozmálovciach, vyrovnaný duel. Hralo sa prevažne medzi pokutovými územiami. V 16. minúte zahrával priamy kop Bogdáň, na ktorého strelu ešte Krnčan reagoval, no na doklepnutie Martinku už bol prikrátky – 1:0. Hostia z Čaky sa snažili o vyrovnanie, ale Tlmačská obrana na čele s Bogdáňom bola proti. Čaka v prvom dejstve predviedla, množstvo nepresností a zlých zakončení a tak si išlo na prestávku za stavu 1:0 pre domácich.

Do druhého polčasu vstúpilo FC ako vymenené a naplno prevzalo iniciatívu v zápase. Čake sa darila kombinácia, vychádzali protiútoky výsledkom čoho bol vyrovnávajúci gól Straňáka v 55. minúte. Domácim druhý polčas vôbec nevyšiel a tak sa znovu dostala k slovu Čaka, konkrétne v 64. minúte skóroval Martinček a rozhodol tak o výsledku 1:2.

DORAST

Spartak doma privítal, ašpiranta na postup do 4. ligy mužstvo z Komjatíc, ktorému podľahol 0:2.

ŽIACI

Našim žiakom sa v susednej obci Rybník vôbec nedarilo, keď v oklieštenej zostave prehrali vysoko 10:0.

- mm -

Pozývame Vás na:

28. kolo dospelí Thermál Podhájska - FKM Spartak Tlmače (02.06.2013 nedeľa o 17:00)

28. kolo dorast FC Strekov - FKM Spartak Tlmače (01.06.2013 sobota o 17:00)

22. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - KŠK Levice (01.06.2013 sobota o 14:30)