10. kolo KFC Kalná nad Hronom – FKM Spartak Tlmače 1 : 0 (1:0)

Góly: 34. Hajtó

Rozhodoval: Valko, 150 divákov

KFC Kalná nad hronom:  Guťan – Hrnčiar, R. Lackó (67. Čontoš), Hajtó (46. Lúdl), Szép, Sléher (73. Bogár), Krivočenko, M. Lackó, Blaško, Gabaš, Gogora

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Izakovič, Dosedla, Bogdáň, Kyška, Kissimonyi, Kazár (73. Martinka), Meňhard, Titurus, Tóth, P. Lackó (37. Martin Mlynárik)

Vyrovnaný zápas začali lepšie hostia, keď už v 8. minúte skúšali domáceho golmana Guťana, no ten bezpečne kryl. Domáci skúšali prekonať Tlmačskú obranu centrovanými loptami, ktoré však úspech neprinášali. V 34. minúte Kalná predsa len dokázala skórovať, keď sa po štandartke presadil Hajtó – 1:0. Kalná si aj po góle dokázala vytvoriť niekoľko dobrých šancí, no pretaviť ich v gólovú radosť už nedokázala. Trest pre KFC mohol prísť pred koncom prvého polčasu, našťastie pre domácich bol Guťan namieste.

Druhý polčas sa hra vôbec nezmenila, Spartak dobre bránil no rýchle kontry mu nevychádzali. Kalná hrala pekný útočný futbal, ale narážala na dobre stavanú obranu hostí. Aj preto už v tomto zápase gól nepadol a Kalná si tak najtesnejšie víťazstvo už ubránila.

DORAST

V oklieštenej zostave sa naši dorastenci nepredviedli v najlepšom svetle a prehrali tak v Hurbanove vysoko 11:2.

ŽIACI

Spartak svojmu súperovi v Starom Tekove do polčasovej prestávky ako tak ešte odolával, no po zmene strán sa naši žiaci úplne rozsypali a prehrali tak 0:9.