21. kolo dospelí FKM Spartak Tlmače – OŠK Svätý Peter 3 : 0 (1:0)

Góly: 43. Bogdáň, 50. Kyška, 53. Kazár

Rozhodoval: Palocsányi, ŽK: Izakovič, Líška – Vida, Csapó, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Izakovič, Líška, Bogdáň, Kyška, Kissimonyi, Kazár (63. Martinka), Meňhard (89. Lenard), Titurus, Tóth, Švec (68. Ištván)

OŠK Svätý Peter: Hudák – Levanský (46. Bódis), R. Varga, E. Vida, Balázs, Urbánek (52. Molnár), Cseplő, P. Varga, Zsikai, Júl. Lakatos, Csapó

Prvý polčas sme vo Veľkých Kozmálovciach sledovali vyrovnaný futbal so šancami na oboch stranách. Hostia pohrozili 2-krát po rýchlych brejkoch no Slabý svoju svätyňu bránil spoľahlivo. Domáci sa dostávali do zakončenia prevažne zo štandardných situácií, čo sa aj vyplatilo v 43. minúte, keď si loptu postavil Bogdáň a prakticky zo 45 metrov prekonal zaskočeného Hudáka – 1:0.

Druhý polčas začal lepšie Spartak, 50. minúta priniesla rohový kop, ktorý zahral Kazár a po skrumáži pred bránou hostí, doklepával loptu za chrbát Hudáka, Kyška – 2:0. O 3 minúty rozhodol o zápase Kazár, potom ako dostal presnú loptu z ľavej strany od Šveca presne na kopačku stanovil skóre na konečných – 3:0. Spartak sa tak odlepil od dna tabuľky V.Ligy Východ a momentálne je na 13-tej priečke.

DORAST

Dorast privítal v sobotu 13.apríla tak isto mužstvo zo Sv.Petra. Hral sa vyrovnaný futbal so šancami na oboch stranách no našťastie domáci doviedli tento napínavý duel do víťazného konca. Za Tlmače sa presadili bratia Lenardovci a stanovili tak výsledok 2:1.

ŽIACI

Naši žiaci podľahli po sympatickom výkone mužstvu Kalinčiakova na domácej pôde 0:2.