Spartak si z Nesvád neodniesol ani bod

Dospelí aj dorast naprázdno

16. kolo dospelí ŠK Nesvady – FKM Spartak Tlmače 5 : 2 (2:1)

Góly: 26. a 61. A. Molnár, 39. Matúš, 79. A. Varga, 90. T. Molnár – 32. Kazár, 67. Gócs

Rozhodoval: Szalai, ŽK: Bogdáň, 150 divákov

ŠK Nesvady: Bránický – A. Varga, Cabány, Andris (86. Švantner), A. Molnár, Matúš, Horáček, G. Csontos (82. G. Nagy), K. Haris (59. Papaček), T. Molnár, Hengerics

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Líška, Bogdáň, Kyška, Švec, Kazár, Ďatko, Titurus, Tóth, Martinka, Gócs

Prvý polčas sme mohli sledovať veľmi vyrovnaný zápas, čomu nasvedčuje aj polčasové skóre 2:1. Spartak dokonca mohol po niekoľkých šanciach či už to Gócsa, Titurusa, Kyšku a Kazára prvý polčas vyhrať. No efektivita v zakončení sa prejavila viac u domácich, 26. minúte otvoril skóre A. Molnár načo dokázal odpovedať Tlmačan Kazár v 32. minúte. To, že pôjdu domáci do kabín na polčasovú prestávku o niečo spokojnejší zariadil v 39. minúte Matúš.

Druhý polčas urobili hostia veľké chyby v zadných radoch čo domáci celok naplno využil. Presne mieril už druhý krát v zápase A. Molnár, po ňom ho nasledovali Varga, Matúš a T. Molnár. Spartak sa v druhom polčase presadil len raz, keď do odkrytej brány doklepával loptu Marek Gócs – 5:2.

DORAST

Po peknom vyrovnanom zápase nedokázali uhrať naši dorastenci ani len bod, keď obrovské šance zahodili Spartakovci Beňo a Kotrus. Rozhodol gól zo 77. minúty, keď peknou strelou z priameho kopu prekonal nášho golmana Zsolt Tapolčáňi. Nesvady vyhrali 1:0 a tak isto ako dospelí ustrážili 3 body doma.