V 4. kole sa zrodila ďalšia prehra Tlmáč na ihrisku súpera

4. kolo dospelí KFC Kalná nad Hronom – FKM Spartak Tlmače 3 : 0 (2:0)

Góly: 30. Gogora, 45. Kosiczky, 50. Hegedus

Rozhodoval: Dvornák, ŽK: Koška - Tóth, Dosedla, Lacko, 95 divákov

KFC B: Čardáš - Hrnčiar, Boháč (84. Sakoš), M. Hajtó, J. Hajtó, Gogora, Čontoš (68. Rafael), Lúdl, Hegedus (78. Koška), Paštrnák, Kosiczky (86. Šipoš)                      FKM Spartak: Miško - Dosedla, Mužík (46. Tököly), Tóth, Lacko, Kováčik, Martinka, Gregor, Ištván (19. Štadler), Gócs (46. Ďuriš), Švolik (76. Švec)

Druhý zápas vonku sme začali priveľmi pasívne, domáci boli lepší a vypracovali si šance, našťastie netrafili bránu. Prevaha domácich vyústila do gólu v 30ej minúte, na center z pravej strany si vyskočil Gogora a hlavou nedal šancu Miškovi - 1:0. Obrovskú príležitosť vyrovnať mal Martinka, vybehnutím mu však zmaril šancu domáci brankár. Dvojgólový náskok domácim zabezpečil gólom do šatne Kosiczky. Ako sme prvý polčas skončili, tak sme aj druhý začali. Hegedus technickou strelou zvýšil na 3:0. Potom sa zápas iba dohrával bez väčších šancí. Domáci síce boli lepší, ale náskok už nezvýšili.

DORAST U-19

2. kolo Demandice – Tlmače 1 : 3 (0:2)

V druhom kole vyhrali naši dorastenci u nováčika a po dobrom výkone si pripísali 3 body.

ŽIACI U-15

2. kolo Hronské Kľačany – Tlmače 0 : 8 (0:4)

V Kľačanoch sme si proti domácemu omladenému mužstvu schuti zastrieľali.

PRÍPRAVKA U-11

1. kolo (3.9.2017, Tlmače)

Tlmače – Nový Tekov 3 : 0 (kontumácia)

Kalná nad Hronom – Nový Tekov 3 : 0 (kontumácia)

Tlmače - Kalná nad Hronom 2 : 4 (1:1) Góly za Tlmače: 2x Kupči

Naša U-11tka odohrala uplynulú nedeľu svoje prvé súťažné kolo v sezóne 2017/18. Na domácej pôde sme mali privítať Kalnú nad Hronom a Nový Tekov. Družstvo Nového Tekova však do Tlmáč nepricestovalo a tak si Kalná nad Hronom a Tlmače pripísali automaticky po 3 body do tabuľky ObM sk.A

Zápas medzi domácim Spartakom a Kalnou nad Hronom začal veľmi vyrovnane a v tomto duchu sa niesol prakticky až do konca riadneho hracieho času. Hosťom sa však podarilo efektívnejšie využívať vypracované šance a tak si z Tlmáč odniesli všetky body.