8. kolo ŠK Tvrdošovce - FKM Spartak Tlmače 4 : 0 (1:0)

Góly: 22. Bobor (11 m), 61. M. Tóth, 62. Vincze, 70. Dikácz

Rozhodoval: Šmátrala, ŽK: M.Tóth, Slabécius, Benkó – Dosedla, Titurus, ČK: Slabécius – Dosedla, 205 divákov

ŠK Tvrdošovce: J. Molnár – M. Tóth (87. Buda), Csabai, Núdzny, Bobor, Augustín (75. J. Lakatos), Farkas (61. Vincze), Kanás, Slabecius, Dikácz, Benko.

FKM Spartak Tlmače: Majer – Izakovič, Dosedla, Líška, Bogdáň, M. Mlynárik, Martinka, Kazár, Meňhard, Titurus, E. Tóth

Prvý polčas hrali obe mužstvá pekný futbal no bez vážnejších šancí. Domáci, ktorí boli v zápase jednoznačný favorit obliehali Majerovu bránu no presadiť sa nevedeli. Ku prvému gólu dopomohol hlavný rozhodca Šmátrala, potom ako odpískal prísnu penaltu pre domáci celok. Loptu si na biely bod postavil Martin Bobor a domáci tak otvorili skóre – 1:0. V prvom polčase mal šance aj Spartak no nedokázal ich priviesť do úspešného zakončenia.

Začiatok druhého polčasu opäť patril hlavnému arbitrovi, keď po druhej žltej karte poslal predčasne pod sprchy domáceho Slabéciusa Mateja a Tlmače tak hrali v početnej výhode. Domácich ako keby tento moment naštartoval a v priebehu 10-tich minút rozhodli v početnej nevýhode troma gólmi o zápase. V 61. minúte trafil z voleja Miloš Tóth 2-0, v 63. minúte prevalcoval všetko čo mu stálo v ceste Vincze Szabolcs – 3:0 a posledný gól pridal v 70. minúte sólovou akciou Dikácz Július – 4:0. Na konci zápasu sa ešte zbytočne nechal vylúčiť Spartakovec Dosedla a bude tak chýbať v derby zápase proti Kozárovciam.

DORAST

Dorastenci Tlmáč zvládli úlohu favorita na pôde Imeľa, keď po vlastnom góle domácich a presadení sa Tomáša Lenarda a Rafaela Jozefa vyhrali 1:3.

ŽIACI

Naši žiaci vo veľkom okresnom derby proti Kozárovciam zaslúžene vyhrali po dvoch góloch Máčaja a po jednom presnom zásahu Ďuriša a Kúdelu. (0:4)