7. kolo dospelí FKM Spartak Tlmače - TJ Družstevník Tekovské Lužany 2 : 6 (1:1)

Góly: 20. Švolík, 76. Jašek - 45. L. Tóth, 63., 71., 77., 81., 88. Kósa

Rozhodoval: Riczo, ŽK: Mlynárik, 150 divákov

FKM Spartak: Kováč - Mlynárik, Dosedla, Tököly, Tóth, Lacko, Jašek (77. Gócs), Martinka, Gregor, Ďuriš, Švolik

TJ: Merva - Gergo, Birdáč, Rostás, Batár, Kuruc, L. Tóth, M. Tóth, Harhovský (86. Lakatos), Kósa, Szeverényi

Spartak začal tlakom a hostia sa prevažne bránili. Skóre otvoril z dorážky Palo Švolík a viedli sme. Do konca polčasu sme však nepremenili niekoľko dobrých príležitostí a hostia gólom do šatne vyrovnali, hlavou sa presadil L. Tóth - 1:1.

Druhý polčas sa niesol v znamení nepremieňania šancí domácimi, naopak, hostia nám dali lekciu z efektivity. Kósa v priebehu ôsmich minút otočil 2mi gólmi, Jašek znižoval na 2:3, ale už o minútu bolo 2:4 a Kósa pridal ešte 2 góly a uzavrel na 2:6.

2. kolo (24.9.2017, N. Tekov)

Nový Tekov - Tlmače 0 : 11 - góly FKM: Jašek 3, Vysušil 2, Š. Záležák 2, M. Záležák, Kupči, Jančo, Sádovský

V. Ďur – Nový Tekov 4 : 0

Tlmače - V. Ďur 4 : 0 góly FKM:  M. Záležák, Kupči, Jašek, vlastný