V oklieštenej zostave sme domácim nevedeli vzdorovať

20. kolo dospelí Meteor Keť - FKM Spartak Tlmače 4 : 1 (3:0)

Góly: Orosz, Danczi, Varga 2 - Švec

Rozhodoval: Žirko, ŽK: Vince – Tóth, 80 divákov

TJ Tatran Pukanec: Baka (55. Barti) – Dudáš, Olvecky, Gubricza, Skuta, Orosz, Farkas, Danczi (90. Holi), Vince, Homola, Varga

FKM Spartak Tlmače: Miško – Dosedla, Tököli, Tóth, Lacko, Švec, Spasič (46. Kotora), Martin Mlynárik, Ištván, Furda, Kissimonyi

Po 3 úspešných výsledkoch sme vycestovali do Keti v oklieštenej zostave, keď nám z rozličných príčin chýbalo až 6 hráčov. Začali sme slabšie, čo sa nám vypomstilo už v 17ej minúte, domáci sa ujali vedenia z pokutového kopu. Povzbudení domáci začali hrať aktívnejšie, čo sa premietlo do ďalších dvoch gólov ešte do polčasu - 3:0.

V druhom polčase sme boli lepším tímom, mali sme šance, no nepremieňali sme. V 66ej minúte sa presadil Švec, čo bolo na dlhé chvíle zo strany Spartaka všetko. Domáci v poslednej minúte prikrášlili výsledok na 4:1.