Priateľský zápas FKM Spartak Tlmače (dorast) - FK Slovan Duslo Šaľa (ženy) 4 : 5 (2:1)

Góly: 15. Dosedla, 25. Kyška, 71. Martinka, 85. Švec - 10. El Dahaibiová, 55., 60. Kolenová, 70. Palicová, 72. Struhárová

Rozhodoval: Máčaj, ŽK: Farkaš, Kyška, 70 divákov

FKM Spartak Tlmače: Martin Majer – Luboš Tököli, Miroslav Martinka, Andrej Kyška, Dávid Terek, Richard Malý, Patrik Lacko, Dávid Švec, Denis Danihel, Tomáš Miško, Daniel Ištván, Erik Tóth, Dárius Dosedla, Matúš Farkaš, Patrik Lenard

FK Slovan Duslo Šaľa: Miriama Katonová - Lenka Palicová, Gabriela Kubíková, Dominika Dikanová, Michaela Lauková, Lucia El Dahaibiová, Veronika Rybárová, Michaela Struhárová, Eva Kolenová, Veronika Šaraboková, Katarína Paločková, Dalibor Sedlák

Už druhý rok po sebe sa uskutočnil priateľský zápas po konci sezóny medzi Tlmačským dorastom a ženami zo Šale, ktorý sa aj tento rok niesol vo veľmi zábavnom a uvoľnenom duchu. Chalani z Tlmáč a dievčatá zo Šale sú dobrí kamaráti a tak už na ihrisku bolo vidieť veľa gest a správanie, ktoré by sme v obyčajnom stretnutí nemohli vidieť. Prvý polčas vyhrali dorastenci z Tlmáč v pomere 2:1 a tak v druhom polčase boli na rade baby zo Šale. Dorastenci ako správny „gentlemani“ troška zvoľnili a tak vicemajsterky Slovenska pre sezónu 2010/11, vyhrali druhý polčas a tak aj celý zápas v pomere 4:5. Hneď po zápase sa v rámci exibície kopali penalty, kde už boli úspešnejší dorastenci z Tlmáč v pomere 7:6. Po zápase a po odkopaných pokutových kopoch, čakalo pre hostí zo Šale malé občerstvenie v podobe gulášu. Zároveň bol tento zápas aj slávnostným ukončením mládežníckeho futbalu v Tlmačoch pre sezónu 2010/11.