Nováčik súťaže vyhral aj druhý zápas na domácej pôde v 5. lige Východ

4. kolo FK Dolný Oháj - FKM Spartak Tlmače 4 : 1 (2:0)

Góly: 21. P. Palacka, 46. a 77. M. Turan, 71. Majerčík – 83. M. Kováč

Rozhodoval: Šamko, 100 divákov

FK Dolný Oháj : Barták – Podbehlý, P. Šulák, Porubský (85. Slobodník), M. Šulák, Majerčík (87. Švajda), M. Turan (84. M. Palacka), Hatala, P. Palacka, M. Ferus, P. Ferus

FKM Spartak Tlmače : Majer – Izakovič, M. Kováč, Líška, Martin Mlynárik, Dosedla, Švec, Kazár, Meňhard, Titurus, Tóth

Dolný Oháj začal s útočnou aktivitou, ktorá sa mu podarila pretaviť v gólovú radosť už v polovici prvého polčasu, zvnútra šestnástky volejom trafil Palacka – 1:0. Šance si vytváral aj Spartak, no gól na Tlmačskej strane v prvom polčase nepadol. Na konci prvého polčasu vyšiel domácim brejk a osamelý Turan pred bránkou hostí pohodlne zasunul loptu za Majerov chrbát – 2:0.

Druhý polčas vyšiel lepšie opäť domácim, ktorí boli pri streleckej chuti. V 71. minúte zvyšoval z uhla na 3:0 Majerčík. 77. minúta zo sebou priniesla ďalší presný zásah domácich po Ferusovej strele, ktorú Majer neudržal a vyrazil pred seba, bez problémov zasunul do brány Turan – 4:0. Hostia sa dočkali aspoň čestného zásahu, gól strelil Marek Meňhard no rozhodcovia ho pripísali jeho menovcovi Marekovi Kováčovi – 4:1.

DORAST

Vyrovnaný prvý polčas a gólové suchoty v zápase ukončil v 40. minúte Dávid Czukár – 1:0. Dobre chytajúci Tomáš Miško držal šance na vyrovnanie no po vylúčení Ištvána, zranení Beňa a Valentínyho Spartak dohrával s 9-timi hráčmi a šance na zvrat zápase boli mizivé. V 80. minúte uzavrel skóre zápasu na 2:0 opäť Czukár Dávid, ktorý bol aj najlepším hráčom v zápase v drese Kolárova.

ŽIACI

Naši žiaci deklasovali v sobotu 25.08.2012 Hronské Kosihy 11:0 a pripísali si tak 3 body do tabuľky, kde momentálne sídlia na 5. mieste.

Dnes 27.08.2012 oslavuje tréner A-mužstva Miroslav Kinčok svoje päťdesiate druhé narodeniny, pri tejto príležitosti mu vedenie klubu a hráči prajú veľa zdravia, šťastia a športových úspechov v ďalšej trénerskej kariére.