3. kolo dospelí FKM Spartak Tlmače - TJ Družstevník Lok 2 : 0 (0:0)

Góly:  57. Mužík,  72. Tököly

Rozhodoval: J. Kováč, ŽK: Miško, Dosedla, Tóth, Mužík, Martinka, - Kollár, Bachan, Kiss, Kačur, Klučiar, 140 divákov

FKM Spartak: Miško - Dosedla, Tököly, Mužík (70. Gócs), Kováčik, Tóth, Lacko, Gregor, Ištván, Švolík (84. Štadler), Martinka

Družstevník: Szívos - Kollár, Kačur (68. Cziria), Dálnoky, Števko, Bachan, Kiss, P. Tóth, T. Tóth, Klučiar, Čuvara

Hneď na začiatku Mužík mohol otvoriť skóre, ale brankár Szívos zachránil Lok. Hra bola potom prevažne medzi šestnástkami, domáci hrozili po strelách spoza šestnástky, za hostí mal dve dobré šance Števko, prvú strelu zblokoval Dosedla, dorážku zo 7mich metrov na bránkovej čiare zastavil Miško. Spartak sa rozbiehal pomalšie, jeho snaha končila na dobre pracujúcej obrane hostí.

V druhom polčase hostia odpadli kondične, Spartak prebral iniciatívu, a dočkal sa v 57ej minúte. Po štandardke sa lopte v šestnástke dostala k mužíkovi a ten už nezaváhal - 1:0. Zápas znervóznel, hostia sa snažili vyrovnať, nevyberaných zákrokov bolo na oboch stranách dosť, o čom svedčí aj počet žltých kariet. V 72ej minúte si loptu postavil Tóth, a jeho center na dvakrát hlavou dopravil do siete Tököly - 2:0. Spartak mal ešte niekoľko protiútokov a šancí, stav však zostal nezmenený.

mtm

DORAST U-19

1. kolo Tlmače - Veľké Ludince 0 : 8 (0:4)

Prázdninové vyťaženie spôsobilo, že sme nastúpili len s 10mi hráčmi a to sa prejavilo na výsledku.

ŽIACI U-15

1. kolo Tlmače - Podlužany 6 : 1 (2:1) - góly FKM: Barát 3, Brumlovský 2, Vozár

Výborný vstup do sezóny zaznamenali žiaci, po dobrom výkone sme vyhrali s oslabeným súperom.