Ani v druhom zápase nedokázali Tlmače bodovať

2. kolo Lokomotíva Bánov - FKM Spartak Tlmače 3 : 2 (3:1)

Góly: 24. Hlavatý, 35. P. Palacka, 38. Lelovský – 18. Titurus (11m), 85. Kazár

Rozhodoval: Šálek, ŽK: Mráz, Guláš, Kramár – Izakovič, Mlynárik, Bogdáň, Tóth

Lokomotíva Bánov: Mráz – Brezík, Valachovič, Gamboš (46. Zajiček), Vittek ml., Lelovský, Hlavatý, P. Šimunek, P. Palacka (80. M. Šimunek), Štefánik (46. Krammer), Guláš

FKM Spartak Tlmače: Slabý – Izakovič (46. Martinka), Terek, Liška, Martin Mlynárik, Dosedla, Bogdáň, Kazár, Meňhard, Titurus, E. Tóth

Vo vyrovnanom stretnutí sa hosťujúce Tlmače ujali vedenia už v 18 – tej minúte, nariadenú penaltu premenil Tomáš Titurus – 0:1. Tento moment domáci celok naštartoval a behom štrnástich minút dokázal Bánov vyrovnať, zvýšiť  o jeden gól a neskôr aj upraviť polčasové skóre na 3:1.

V druhom polčase sa hralo opäť vyrovnane, no bez vážnejších šancí. Hra sa držala medzi dvoma šestnástkami a preto mali obaja brankári v druhej polovici zápasu len minimálne roboty. Iskierku nádeje na vyrovnanie vykresal Dušan Kazár v 85. minúte, keď znižoval na 3:2, no jeho presný zásah už prišiel neskoro, pretože Spartaku na vyrovnanie nezostal čas ani sily na záverečný tlak.

DORAST

Dorastenci cestovali 2. kolo ku nováčikovi súťaže do Veľkého Kýra, kde v okresanej zostave prehrali vysoko 11:0.