9. kolo muži FKM Spartak Tlmače - Družstevník Dvory nad Žitavou 5 : 1 (2:1)

Góly: 18. Bombala, 35., 50. Jenes, 65., 70. Titurus - 12. Dekáni
Rozhodoval: Bílek, 100 divákov
FKM Spartak Tlmače: Kotora -  Forgáč, Líška, Maroš Mlynárik (69. Martin Mlynárik), Bombala, Jenes, Bogdáň (68. M. Nagy), Mužík, D. Nagy, Titurus, Kačur (66. Jašek)

ŠK Tvrdošovce: Balogh - Bartaloš (61. Kovári), Piskla, Pastorek, Gál, Petrík, Dekáni, Benkó (71. Švajda), Haulík, Körmendi, Šarkozi

Od úvodu to bol vyrovnaný zápas, hostia sa presadili z nakopnutej lopty, vybiehajúceho Kotoru prehodil a Spartak prehrával. No už o 6 minút sa po osi Titurus - Jenes - Bombala presadil posledne menovaný a bolo vyrovnané. Vyrovnané to bolo aj ďalej, ani jeden tím sa nedostával do vážnejších príležitostí, a keď, likvidovali ich brankári. Presadil sa až Jenes, a uzavrel polčasové skóre na 2:1.

Ten istý hráč sa presadil hneď po prestávke a naznačil, že Spartak si 3 body nechá doma. Domáci začali hrať aktívnejšie, Mužík nezakončil dostatočne dôrazne, Jenes vedľa, Titurus takisto prestrelil. No vynahradil si to v 65. minúte, keď po centri Denisa Nagya stehnom dopravil loptu do brány a zvýšil na 4:1. Už o päť minút zaznamenal aj svoj druhý gól, po úniku obišiel všetko, čo mu stálo v ceste a zavŕšil skóre. Záver stretnutia bol nervóznejší, obe mužstvá však už nedokázali zmeniť skóre.

Zdielať cez: facebook twitter linkedin
Diskusia k článku je uzavretá: reakcií (0), zobraziť príspevky