9. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - ŠK Kmeťovo 2 : 1 (1:1)

Góly: 22. T.Lenard, 64. Farkaš – 27. Pastorek

Rozhodoval: Rajtár, ŽK: Tóth – Homola, 20 divákov

FKM Spartak Tlmače: Chmelo – Kudry, P.Lenard, Varga, T.Lenard, Ištván, Tóth, Lacko, Rafael (53. Valkovič), Martinka, Farkaš

ŠK Kmeťovo: Molnár – Homola, Kačák, Supek, Švec, Kuča, R.Sádovský, Zrubec, Pastorek, J.Sádovský Straka

Tlmačania chceli zabudnúť na prehru v Imeli a preto začali zápas aktívnejšie, čo sa aj hneď ukázalo na priebehu hry, keď už v 22. minúte Tomáš Lenard rozvlnil sieť za Molnárom 1:0. Potom domáci poľavili čo sa im hneď stalo osudným, keď v 27.minúte prekonal Chmela dobre hrajúci Pastorek - 1:1. Hostia hrozili len z rýchlych protiútokov, ktoré vyriešila domáca obrana, alebo dobre chytajúci Chmelo. Do polčasu sa už nič neudialo a tak sa išlo do šatní za remízového stavu 1:1.

Druhý polčas sa začal vyrovnanejšie, kedy oba celky hrozili len z rýchlych protiútokov, ktoré vyriešili brankári na oboch stranách. V 64. minúte Lacko zahrával priamy kop, kde na prvej tyči našiel Farkaša, ktorý krásnou pätičkou prekonal Molnára na 2:1. Domáci po tomto góle všetky sily sústredili do obrany a podarilo sa im udržať veľkou bojovnosťou, tri body doma .