9. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - KFC Kalná nad Hronom 5 : 1 (4:1)

Góly: 7. Kyška, 29. Tököli (11m), 37. Lacko, 42. Švec, 83. Valkovič – 44. Tököli (vl.)

Rozhodoval: L. Végh, ŽK: 40. Malý – 65. Pleva, 90. Jankove, 50 divákov

FKM Spartak Tlmače: Majer – Danihel (75. Valkovič), Martinka (10. Prikryl – 56. Ištván), Tököli, Malý, Dosedla, Tóth, Lacko, Švec, Kyška, Lenard

KFC Kalná nad Hronom: Jankove – Pleva, Krnáč, Pacalaj, Sléher, V.Tóth, R.Lackó, Chlpík, M.Lackó, Bogár

Hostia z Kalnej pricestovali do Tlmáč v početnej nevýhode čo sa ukázalo aj na ihrisku. Už v 7. minúte trafil nechytateľne z priameho kopu Kyška – 1:0. Po tomto góle sa dostali aj hostia k slovu, vo veľkej šanci sa ocitol hosťujúci útočník, no zoči-voči Majerovi trafil len do žrde. V 29. minúte bol v pokutovom území potiahnutý za dres domáci kanonier Danihel a tak mali Spartakovci šancu zvýšiť z pokutového kopu na 2:0, čo sa im aj podarilo, presne namieril Tököli. Do polčasu sa podarilo domácim ešte dvakrát skórovať, najprv v 37. minúte Lacko – 3:0, po ňom Švec  42. minúte – 4:0, no a keď to už vyzeralo, že sa do šatní pôjde s výsledkom 4:0, rohový kop zahrávali hostia, ale zakončenie prišlo z domácej strany, vlastný gól si nešťastne strelil Ľubo Tököli – 4:1.

Druhý polčas bol stále v réžii domácich hráčov. Hosťom sa podarilo dostať pred tlmačskú bránu len málokedy. V druhom polčase sme dokázali streliť už iba jeden gól a to v 83.minúte na 5:1 zvyšoval striedajúci hráč Mišo Valkovič, pre ktorého to bol zároveň prvý gól v Tlmačskom drese.