8.kolo dorast FKM Spartak Tlmače - Slavoj OFC Pohronský Ruskov 4 : 0 (2:0)

Góly: 2. Kyška, 8. Bogdáň (11m), 56. Dosedla, 85. Lenard
Rozhodoval: Bujar Zaimi, 50 divákov

FKM Spartak Tlmače: Majer - Tököli (46. Danihel), Terek, Bogdáň, Gócs (70. Lenard), Dosedla, Tóth, Lacko (60. Farkaš), D.Švec (80. Ištván), Kyška, Malý

Slavoj OFC P. Ruskov: Baka - Urban, Maczák, R. Andráš, Lakatoš, Pathó (75. Andráš), Gáspár, Olšovský, Simon, Tuhársky, Bodzsár

Domáci začali z ostra a už z prvej šance sa presadil Kyška. Po ruke z pokutového kopu rozvlnil sieť za Bakom Bogdáň a už vo 8. minúte bolo 2:0. Spartakovci boli v stálom tlaku, no nedarilo sa im premieňať šance, keď buď netrafili bránu, alebo im to prekazila obrana hostí. Veľkú šancu mal v 38. minúte Dávid Švec, po narážačke sa dostal do úniku no sám pred brankárom váhal a tak mu Urban loptu v poslednej chvíli vypichol.

Druhý polčas sme začali tak, ako prvý skončili, strela Šveca šla mimo, Kyška neprešiel obranou a tak sa dostali k strele aj hostia, no Majer zachránil. Z rohu sa však presadil Dosedla a zvýšili na 3:0. Pokračovali sme v pokojnej hre, podržali sme loptu, ale opäť sme nevedeli premeniť šance. Až v závere sa presadil Tomáš Lenard a uzavrel skóre.

Diskusia k článku je uzavretá: reakcií (0), zobraziť príspevky