8. kolo muži TJ Imeľ - FKM Spartak Tlmače 5 : 2 (2:2)

Góly: 18. Csapó, 27. J. Lovász, 55. Oršolík, 79. Kender, 90. M. Lovász – 8. Gregor, 39. H. Taňaši

Rozhodoval: Marko, ŽK: Jenes, 100 divákov

TJ Imeľ: Gombár – M. Hübsch, J. Lovász, R. Kovács, Dobai, Csapó (58. V. Hübsch), Oršolík, M. Lovász, L. Haris, Kender, R. Csontos

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Martin Mlynárik (80. E. Cziria), Gőcs, Kiška, Dosedla, Jenes, Gregor, Švec, Meňhard, H. Taňaši, T. Vanya

Domáci začali aktívne zatlačili svojho súpera na vlastnú polovicu a hneď od úvodu začali dobíjať Šutlákovú bránu. No boli to práve hostia, ktorí zásluhou Erika Gregora išli po rýchlom brejku do vedenia – 0:1. Domáci sa dokázali spamätať a už o 10. minút po otváracom góle bolo vyrovnané – 1:1. V 27. minúte po chybách v zadných radoch hosťujúcej obrany sa tentokrát dostali do vedenia domáci, presne namieril Jozef Lovász – 2:1. Hostia sa tak isto ako domáci v úvode zápasu dokázali skonsolidovať a svojím prvým gólom v Spartakovskom drese vyrovnal skóre prvého polčasu Heňo Taňaši – 2:2.

Druhý polčas bol už v plnej réžii domácich, hostia sa snažili no na behavých a technickejších hráčov Imeľa nestačili. Skóre druhého polčasu načal Oršolík po ňom na 4:2 zvýšil Kender a bodku za vysokým víťazstvom domácich dal Marek Lovász nekompromisnou strelou pod brvno do pravého horného rohu Šutlákovej brány.