8. kolo dorast TJ Imeľ - FKM Spartak Tlmače 3 : 2 (1:1)

Góly: 44., K.Kováč, 46. Záčik, 51. Králik – 30. P.Lenard, 78. Valkovič

Rozhodoval: Kollárik, ŽK: Králik – Farkaš, ČK: O.Kováč, 50 divákov

TJ Imeľ: M.Tóth – Takáč, Csontos, Haris, Nagy, Vrábel, Králik, Záčik, Pšenák, K.Kováč, Mlinkovics

FKM Spartak Tlmače: Chmelo – Kudry (46. Ištván), P.Lenard, Varga, T.Lenard, O.Kováč, E.Tóth, Lacko, Rafael (59. Valkovič), Martinka, Farkaš

Spartakovci cestovali do Imeľa s výhľadom na tri body. Prvých 30 minút boli hostia aktívnejší čo sa hneď ukázalo aj na skóre,  keď sa Patrik Lenard prekľučkoval pomedzi štyroch hráčov a v 30.  minúte prekonal domáceho brankára Tótha. Potom sa Tlmačania prispôsobili hre domácich čo sa im vypomstilo, keď v 44. minúte  vyrovnal Kováč  a stav po prvom polčase bol tak nerozhodný.

Po zmene strán hrali hostia lepšie,  čo sa hneď ukázalo v 46.  minúte, kedy Záčik centroval do šestnásky a po nedorozumení medzi Lackom a Chmeľom  skončila lopta v bráne - 2:1.  V 51. Spartakovci dostali ďalšiu facku po zlom bránení krásnym volejom rozvlnil sieť za Chmeľom  domáci Králik - 3:1. V 78. minúte sa hosťom podarilo znížiť keď sa trafil striedajúci hráč Mišo Valkovič - 3:2. Hostia sa snažili ešte  o vyrovnanie,  no do konca zápasu sa už nič neudialo a domáci vyhrali zaslúžene.