8. kolo dorast FK Sokolce - FKM Spartak Tlmače 1 : 3 (0:0)

Góly: 80. Inczédi - 56. Švec, 62. Terek, 76. Lacko

Rozhodoval: Kolecányi, ŽK: 62. F.Benedek, 50.  Ferenczi, 55.  Inczédi – 50. Danihel, 47. Kyška, 50 divákov

FK Sokolce: F.Benedek – Pázmány, Ferenczi, Z.Benedek, Rehling, Domonkos, Nagy, Kovács, Inczédi, Bors (23. Jassa), Dorozlai

FKM Spartak Tlmače: Majer – Danihel (58. Lenard), Terek (87. Ištván), Tököli, Malý, Dosedla, Tóth, Lacko (83. Prikryl), Švec, Kyška, Farkaš (81. Valkovič)

Úvod zápasu bol vyrovnaný hralo sa medzi šestnástkami bez vážnejších šancí. Ako pribúdali minúty tak pribúdali pomaly ale isto šance na strane hostí no nedarilo sa ich premeniť. Postupne sa v šanci ocitli Farkaš, Švec a Tököli no ani jednému sa nepodarilo vsietiť gól a tak sa išlo na polčasovú prestávku za bezgólového stavu.

Druhý polčas bol už výrazne v réžii Spartakovcov. Herná prevaha sa prejavila aj gólovo v 56. minúte presne trafil Dávid Švec – 0:1. Napodobnili ho postupne aj Terek a Lacko – 0:3. V 80. minúte odpískal rozhodca veľmi prísnu penaltu proti mladým Tlmačanom. Loptu na biely bod si postavil Inczédi a s jedenástich metrov prekonal Majera – 1:3. Spartakovci si vybojovali prvé víťazstvo na pôde súpera v sezóne 2010/2011 čo ich posunulo na prvé miesto V.ligy dorast Východ (2010/2011).