7. kolo muži FKM Spartak Tlmače - MŠK Želiezovce 2 : 3 (1:3)

Góly: 37. Titurus, 90. E. Cziria - 1. S. Rotík, 25. Šál (z 11m), 33. N. Cziria

Rozhodoval: Provodovský, ŽK: Líška - Kokoška, Újváry, Herceg, 300 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Vanya, Kačur, Líška, Bogdáň, Švec (72. Kyška), Kazár (63. E. Cziria), Mužík (30. Spasič), P. Havran, Titurus, B. Lenard

MŠK Želiezovce: Straňák – Tóth, N. Cziria, Kántor (90. Janšík), T. Rotík, S. Rotík (83. Forró), Kokoška, Sováb, Újváry (89. Karkó), Šál, Herceg

Želiezovce začali najlepším spôsobom. Po nedorozumení v obrane sa v prvej minúte dostal k lopte Sebastián Rotík a otvoril skóre - 0:1. Spartak sa pokúšal otriasť, no hostia boli častejšie pri lopte a ohrozovali Šutláka. V 16. minúte rozohral Líška, Titurus hlavou predĺžil, Havran sa rútil do otvorenej obrany, pred pokutovým územím ho nedovolene pred brankárom zastavil Herceg, ale na prekvapenie všetkých videl len žltú kartu. Už o 10 minút bolo 0:2, novic v drese Spartaka Vanya išiel do súboja v pokutovom území a rozhodca ukázal na biely bod. Šál nedal Šutlákovi šancu. Parádnym priamym kopom sa predviedol Noro Cziria, ľavačkou vymietol pavučiny vo vinkli a zvýšil na hrozivých 0:3. Spartak ešte pred prestávkou dokázal znížiť, po Havranovom centri sa hlavou presadil Titurus - 1:3.

Druhý polčas už bol v réžii Spartaka, vrhli sme všetky sily do útoku, Želiezovce sa sústredili na obranu, a tak sme sa dostávali do šancí. Aktívny boli Havran s Titurusom, po Palovom centri si skoro vrazil loptu do vlastnej brány Tóth, po aute Šveca strieľal Havran mimo. Titurus mal po hodine ďalšiu šancu znížiť, len tesne minul. Do šance sa dostal aj Erik Cziria, zo 7 metrov však nastrelil Straňáka, Titko v 70. minúte strieľal nad, po strele Kántora na druhej strane sme sa dostali do rýchleho protiútoku, Kyška pekne sklepol Titurusovi, ten obstrelil Straňáka ale aj bránu. Po rohu sa odrazená lopta dostala k Spasičovi, ten hlavičkoval do brvna, Havrana z uhla vychytal hosťujúci gólman, ale nestačil už na šancu Erika Cziriu - 2:3. Na vyrovnanie však už čas nezostal a tak si 3 body odniesli hostia.