6.kolo dorast FKM Spartak Tlmače - Družstevník Lok 7 : 1 (3:1)

Góly: 19., 55., 64. D.Švec, 41. Tököli, 44. Gócs, 48. Kyška, 49. Terek - 3. Tóth

Rozhodoval: Maroš Roman, ŽK: 85. Gunič, 40 divákov

FKM Spartak Tlmače: Majer - Ištván (46. Farkaš), Terek, Krkoška (62. J.Švec), Gócs, Dosedla, Tóth, Tököli (58. Lenard), D.Švec (70. Danihel), Kyška, Malý

Družstevník Lok: Almáššy - K.Tóth, Gunič, Rospal,P. Peleš, Števkov, T.Tóth (46. Kasala), Pleva, M.Kiss (48.Peter), Mede, M.Peleš (D.Kiss)

Hostia vstúpili do zápasu lepšie keď už v 3. minúte preloboval Majera hosťujúci záložník Tóth - 0:1. Tento gól domácich nakopol snažili sa vyrovnať čo sa im aj podarilo a to v 19. minúte, presne trafil z blízka Dávid Švec - 1:1. Od tohto momentu boli domáci stále lepším a lepším mužstvom na ihrisku a to potvrdil v 41. minúte Lubo Tököli keď peknou strelou do hornej časti brány zvýšil na 2:1. Tento gól priniesol väčšiu pohodu na kopačky domácich a preto dokázali ešte pred koncom prvého polčasu skórovať po rohovom kope Dosedlu prepasíroval loptu do bránky Marek Gócs - 3:1.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil domáci boli stále aktívny. V 48. minúte zvyšoval hlavou už na 4:1 domáci záložník Andrej Kyška. Hostia v druhom polčase hrozili už len priamymi kopmi, ale často krát leteli nad domácu bránu alebo vedľa brány. V 49. minúte sa dostal k lopte domáci kapitán Dávid Terek a zvýšil na 5:1 a bolo po zápase. Od tohto momentu sa na ihrisku hrala už len exibícia a domáci ešte dokázali pridať 2 presné zásahy a to konkrétne zásluhou Dávida Šveca, ktorý najprv trafil v 55. minúte a neskôr v 64. minúte a tak zaknihoval hetrik v zápase - 7:1. Hostia mali v samom záveru jednu šancu, ale domáci golman Majer ju dokázal končekmi prstov vyraziť aspoň do tyčky svojej brány. Domáca obrana dirigovaná Erikom Tóthom hrala veľmi dobre a pochváliť treba hlavne krajných obrancov Riša Malého a Dáriusa Dosedlu, ktorí si veľmi spoľahlivo odviedli svoju robotu. Za spomenutie stojí aj výkon Dávida Šveca, ktorý potvrdil svoju formu strelením 3 gólov v zápase a tak je stále najlepším strelcom spomedzi Tlmačských dorastencov.