6. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - Družstevník Lok 9 : 1 (5:0)

Góly: 11., 37. Weis, 15., 30. 43., 60. Slušný, 32., 64. Kicka, 41. Slavkov - 53. Rosipal

Rozhodoval: Bujar Zaimi, ŽK: 69. Rosipal, 30 divákov

FKM Spartak Tlmače: Harmady - Lenard, Mucha (36. Straka), Černý, Porubský, Kúdela, Weis, Ďuriš (36. Švirik), Slušný, Kicka, Slavkov

Družstevík Lok: Almáššy - Obert, Mozdík, Kuti, Bližňák, M. Šebest, Rosipal, Š. Šebest, Peleš, Pelešová

Hostia pricestovali s desiatimi hráčmi a tak bolo len otázkou času, kedy padne prvý gól. Po samostatnom úniku sa presadil už v 11. minúte Weis a už o 4 minúty po rýchlo rozohranom priamom kope pretlačil loptu do brány Robo Slušný. Domáci mali stálu prevahu, no nevedeli ju zúžitkovať. To sa im podarilo pred polčasovou prestávkou, v rozpätí šiestich minút sa presadili Slušný, Kicka a Weis.

V druhom polčase sa už prejavila početná prevaha, domáci hostí zatlačili no nevedeli prekonať hosťujúceho brankára. Za stavu 7:0, keď sa presadil Slavkov a svojím tretím gólom aj Slušný, sa osmelili aj hostia, skúšali to najmä strelami z diaľky. Harmady najskôr efektne chytil strelu Mozdíka, no na Rosipalovu strelu do šibenice už nedočiahol. Spartak sa dostával do šancí po samostatných únikoch, no tie sme nepremieňali. Až 10 minút pred koncom dal svoj 4. gól po úniku Slušný a skóre uzavrel Kicka.