6. kolo muži FC Čaka - FKM Spartak Tlmače 5 : 1 (3:1)

Góly: 16., 45. Kollár, 29., 82. Gutwirt, 89. Straňák - 42. Havran

Rozhodoval: Drábik, ŽK: Mudroň, Taňaši - Kačur, Titurus, 100 divákov

FC Čaka: Struhár (26. Jančo) –  Valo, P. Tóth (46. Szívos), Mudroň, Dobrota, Krammer, Kollár, Mejling, Tušan, Taňaši (68. Straňák), Gutwirt

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Chvojka, Kačur, Líška, Bogdáň (86. Kyška), Švec (82. Jašek), Spasič, Mužík (60. Gócs), Havran, Titurus, B. Lenard

Po štvrťhodine hry sa presadil po rohu Kollár a domáci sa dostali do vedenia. V 26. minúte sa zranil domáci brankár Struhár, do brány šiel Valo, Spartak sa však ťažko dostával do šancí, a tak sa opäť presadili domáci, na 2:0 zvýšil Gutwirt. Pred prestávkou Palo Havran znížil, zdalo sa, že by sme sa mohli dostať naspäť do zápasu, no Kollár stihol hlavou pridať svoj druhý gól na polčasových 3:1.

V druhom polčase sa Spartak do vážnejšej šance nedostal, na veľmi ťažkom teréne sme si nevedeli presne prihrať, viazla nám kombinácia, a tak náhradný brankár Szívos, ktorý prišiel na druhý polčas veľa práce nemal. Domáci sa z ťažkým terénom vyrovnali lepšie a v poslednej 10minútovke sa presadili Gutwirt a striedajúci Straňák upravil na konečných 5:1.