6. kolo dorast Lokomotíva Bánov - FKM Spartak Tlmače 3 : 0 (0:0)

Góly: 47., 70. Solčáni, 80. Zajíček

Rozhodoval: Labai, ŽK: Farkaš, Ižold, ŽK/ČK: Ižold, 60 divákov

Lokomotíva Bánov: Mráz – Spišák, Štefánik, Šimunek, Cirók, Vitko, Valachovič, Kramár, Solčáni, Duchoň, Zajíček

FKM Spartak Tlmače: Majer – Terek, Tököli, Martinka (46. Švec), Dosedla, Tóth, Lacko, Lenard, Kyška (64. Ištván), Farkaš (60. Prikryl), Ižold

V 6. kole naši chlapci cestovali na horúcu pôdu do Bánova, ktorý v 5.kole prehral v Komjaticiach 5:0 a tak doma chceli chlapci z Bánova napraviť dojem z predchádzajúceho vystúpenia, nerodilo sa to ľahko. Tlmačania boli prvý polčas vyrovnaným súperom a tak po šanciach na jednej či druhej strane bol stav nerozhodný a do šatní sa išlo za stavu 0:0. Najväčšiu šancu za hostí mal Miro Martinka, no zoži-voči Mrázovi zlyhal a napálil loptu len do brankárových rúk.

Začiatok druhého polčasu patril jednoznačne domácim, tí už po dvoch minútach dokázali skórovať, keď strelu z ľavej strany šestnástky si nešťastne zrazil do vlastnej brány Švec - 1:0. Toto našich chlapcov položilo a zápas sa začal hrať v réžii domácich. Hostia mali šance, no Šveca a Lenarda vychytal dobre chytajúci Mráz. V 70. minúte prišiel ďalší úder pre Spartakovcov keď s priameho kopu prekonal Majera Solčáni – 2:0. Tlmačania na záver v snahe vyrovnať vrhli všetky sily do útoku, do otvorenej obrany vnikol po ľavej strane Zajíček a upravil stav na konečných 3:0.