5.kolo dorast Meteor Keť - FKM Spartak Tlmače 2 : 3 (1:2)

Góly: 20. Fábry, 75. J.Lakatoš - 2. Lacko, 16. Kyška, 69. D.Švec

Rozhodoval: Zoubek Rastislav, ŽK: 12. Lacko, 39. Bogdáň, 20 divákov

Meteor Keť: Gál - Šárta, Bernáth, Balog, Hrivnás, Nagy, Barti, J.Lakatoš, Fábry, R.Lakatoš, Németh (86. Šereš)

FKM Spartak Tlmače: Majer - J.Švec (46. Farkaš), Terek, Bogdáň, Gócs (65. Tököli), Dosedla, Tóth, Lacko (85. Danihel), D.Švec (90. Ištvan), Kyška, Malý

Hneď v úvode zápasu hostia zatlačili na súpera. Už 2. minúte sa gólovo dokázal presadiť Lacko po presnej prihrávke od Bogdáňa. Hostia viedli 0:1.Po tomto góle si hostia dokázali vytvoriť ešte ďaľšie šance, žiaľ nedokázali ich využiť. Zápas sa hral v jednom tempe. Ďalší gól padol v 16. minúte do bránky domácich ktorý strelil Kyška. Hostia sa upokojili a začali hrať s kľudom - 0:2.Pár minút na to si Dávid Švec dokázal vytvoriť šancu no nepremenil ju. Stav ostal nezmenený. No potom prišiel zvrat a domáci útočník Fábry sa dostal v 20.minúte do šance a na nešťastie hostí nesklamal - 1:2.Tempo hostí pomaly upadalo a zanedlho odpískal rozhodca koniec polčasu. Nabudení domáci aj hostia sa pobrali do šatní.

Začiatok druhého polčasu sa začal lepšie. Hostia tak ako aj v prvom polčase aj teraz si dokázali vytvoriť šance ale nezužitkovali ich. Prišla 69. minúta zapásu a Lackov presne mierený center trafil kopačku Šveca ktorý nesklamal a premenil túto šancu - 1:3.Na ihrisku zavládla pohoda pre hostí. No dlho to tak neostalo. V 75.minúte presnou strelou upravil skóre zápasu Lakatoš. Majer nemal žiadnu šancu - 2:3. Stav zapásu sa už do konca nezmenil a hostia sa len trápili.