5. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - Družstevník Nový Tekov 11 : 0 (6:0)

Góly: 15. Weis, 19., 23., 31., 38. Martinko, 32., 33., 37. Slavkov, 43. Mucha, 57. Lenard, 67. Andrášik

Rozhodoval: Roman, ŽK: Szabo, 20 divákov

FKM Spartak Tlmače: Ištván – Lenard, Martinko, Černý, Kúdela (36. Ďuriš), Mucha (56. A. Coloň), Kotrus, Slavkov (43. Andrášik), Beňo (39. Máčaj), Weis (43. J. Coloň), Ižold

Družstevník Nový Tekov: Hronec – Szabo, Bicka, Barok, Ad. Mikloš, Frankovič, An. Mikloš, Kanalašová, Jelenský

Hostia prišli len deviati, otázko bolo teda, koľko gólov dokážu domáci žiaci streliť. No prvých 15 minút sme sa len zastreľovali, hostia výborne bránili. Skóre otvoril Weis, za dvanásť minút dal hetrik Martinko, a po ňom aj Slavkov, ten ho stihol za 5 minút, ktoré mu predelila prestávka.

Po nej sa presadil štvrtýkrát aj Martinko, skóre na konečných 11:0 prikrášlili Mucha, Lenard a Andrášik.