4.kolo dorast FKM Spartak Tlmače - ŠK Podlužany 2 : 0 (2:0)

Góly: 16. D.Švec, 27. Bogdáň

Rozhodoval: Ing. Ľuboš Ďurina, ŽK: 13.Danihel, 21. Bogdáň, 70.Dosedla - 53.Budovec, 50 divákov

FKM Spartak Tlmače: Kotora - Danihel (57.Lenard), Terek, Bogdáň, Gócs, Dosedla, Tóth, Lacko (89.Martinka), D.Švec, Kyška, Malý

ŠK Podlužany: Bóna - Šebo, Mikuška, Trtús, Sásik, Macho, Budovec (89.Havran), Kováč, Kurucz (60. Šebo), Mazúch, Slabý

V 4.kole na seba narazili dva vedúce tými Oblastných majstrovstiev dorastu a tak sa čakal veľmi kvalitný zápas. V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas šance mali aj domáci aj hostia. Na prvý gól sme nečakali dlho v 16.minúte Andrej Kyška našiel peknou prihrávkou Dávida Šveca a ten sa v samostatnom nájazde nepomýlil a domáci rázom viedli 1:0. Po tomto góle sa hra na ihrisku nezmenila no žiadne z mužstiev si výraznejšiu šancu nevybojovalo. Až prišla 27. minúta a priamy kop v podaní Erika Bogdáňa, ktorý nekompromisne prekonal hosťujúceho golmana Bónu a domáci si opäť mohli zakričať gól - 2:0. Tento gól domácich naštartoval a keď Lacko pekne odcentroval z ľavej strany a hosťujúci brankár podbehol center, Kyška mohol hlavou zvýšiť na 3:0 no tak sa nestalo lebo jeho hlavička skončila na pravej tyči Bónovej brány. To z domácej strany stále nebolo všetko Dávid Švec sa pekne uvoľnil v 16-tke hostí a ľavou nohou vyslal peknú strelu no tá skončila len na brvne hosťujúcej brány.V prvom polčase hrala domáca obrana veľmi dobre a zaslúži si pochvalu.

Do druhého polčasu nastúpili hostia s veľkou túžbou vyrovnať no to sa im nedarilo. Tlmačská obrana bola stále pozorná a s brankárom Kotorom s prehľadom riešili situácie, ktoré by mohli ohroziť domácu bránku. V druhom polčase sme už toľko šancí nevideli a preto aj žiadny gól v druhom polčase nepadol. Tlmače touto výhrou odskočili Podlužančanom na rozdiel troch bodov a tak vedú tabuľku s 12-timi bodmi spolu s Hornými Túrovcami, ktoré tak isto ako Tlmače ešte nestratili ani bod.