4. kolo dorast FK Kolárovo - FKM Spartak Tlmače 2 : 2 (1:1)

Góly: 28. Lengyel, 59. Czompó - 20. Rafael, 70. E.Tóth

Rozhodoval: Božik, ŽK: Sculcsányi, Lengyel, Puss – T.Lenard, 40 divákov

FK Kolárovo: Szöke (46. Keszeli) – Macsali, Balázs, G.Tóth, Szulcsányi, Nagy, Leckési, Czompó (70. Czukár), Lengyel, Lakatos, Puss

FKM Spartak Tlmače: Reguľa – Kudry, P.Lenard, Varga, T.Lenard, Kováč, E.Tóth, Valentíny, Rafael (65. Ištván), Martinka, Farkaš (85. Miško)

Tlmačania si chceli napraviť renomé po 6 stratených bodoch v zápase s Kalnou nad Hronom a Novou Dedinou. Priebeh stretnutia vyzeral sľubne pre hostí, keďže si dokázali vytvoriť viac šancí, zatiaľ čo domácim sa to nejako nedarilo. Dôkazom toho bol gól Rafaela ktorý sa v 20. minúte ocitol sám pred brankárom a svojou ľavačkou chladnokrvne prekonal domáceho gólmana Szökeho - 0:1. Po tomto góle prišiel pokoj na kopačky hostí. Lenže 8 minút na to prišla chyba Reguľu, ktorému prešla lopta medzi ruky a nohy - 1:1. Tlmačania zatlačili súpera, no nech robili čo chceli, do väčších šancí sa do polčasu už nedostali, takže sa do kabínok odchádzalo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý polčas sa začal opatrne z obidvoch strán, no po desiatich minútach hry prebrali iniciatívu hostia. Do šancí sa dostal Tomáš Lenard, Erik Tóth aj Farkaš, no gól žiaľ nepadol. Tu sa uplatnilo pravidlo: „Nedáš, dostaneš“. V 59. minúte po centri na Reguľu zostali hostia zarazení, keďže sfúknutá lopta prešla takmer za Reguľov chrbát, ale ten ju ešte dokázal z čiary vytlačiť, no pred čiarou nesklamal dobre postavený Czompó - 2:1. Zdrveným hosťom neostávalo nič iné len, otvoriť hru a pokúsiť sa aspoň vyrovnať stav stretnutia. Dokázali si vytvoriť šance, no nedokázali ich premeniť. V 70. minúte prišiel nečakaný vyrovnávajúci gól hostí, keď po Tóthovej strele z 30-tich metrov prešla domácemu brankárovi lopta popod nohu - 2:2. Hostia už domácich nepustili do ničoho veľkého a tak si spartakovci z Kolárova priviezli aspoň bod.