30. kolo muži FKM Spartak Tlmače - ŠK Nesvady 1 : 0 (1:0)

Góly: 32. Cziria

Rozhodoval: Maretta, ŽK: A.Varga, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Cziria, Bogdáň, Líška, Jenes, M.Lenard, Kissimonyi (56. B.Lenard), Meňhard, P.Havran, Titurus, Vanya (89. M.Havran)

ŠK Nesvady: Tóth – Šventner, Csontos (81. Bránický), Pňaček, A.Molnár, Brenkuš, Hengerics (60. T.Varga), Hariš, A.Varga, T.Molnár, Csonka

Posledné kolo odohrali Tlmače na domácej pôde, keď privítali mužstvo ŠK Nesvady. Prvý polčas bol viac menej vyrovnaný, šance sme videli no góly nie. No prišla 32. minúta, kedy sa rozhodol Erik  Cziria, že zmení stav stretnutia čo sa mu aj podarilo – 1:0.

Druhý polčas sa hra na ihrisku nezmenila, bola veľmi podobná s hrou v prvom polčase no narozdiel od prvého polčasu sme, už v tom druhom gól nevideli a tak si domáci zaknihovali tesné víťazstvo 1:0 a potvrdili tak pekné 5.miesto v sezóne 2010/2011 V.liga Východ.