30. kolo muži FKM Spartak Tlmače - FK Chotín 4 : 2 (1:1)

Góly: 3., 82. Titurus, 57. Kyška, 67. Meňhard – 40. Levai, 82. Lucza

Rozhodoval: Palocsányi, 100 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák (83. Majer) – Tóth, Čiernik, Líška, Bogdáň, Terek, Švec (57. Gócs), H. Taňaši, Kyška, Titurus (70. Ištván), Meňhard

FK Chotín: Branický – Bozsaky, Andruško (74. Szabó), Bak, Sárai, Roháček (80. Berényi), Ham, Lucza, Levai, Farkas (70. Csintalan), Kovács

Posledné kolo sezóny 2011/12 priniesol duel medzi predposlednými Tlmačami a posledným Chotínom. Domáci celok začal lepšie, keď už v 3. minúte napol sieť Branického brány Tomáš Titurus – 1:0. Po tomto góle nastal na ihrisku aj za pomoci horúceho počasia veľký, herný útlm. Hostia na konci prvého polčasu ožili a zásluhou Lajosa Levaia vyrovnali na 1:1. Hneď po tejto gólovej akcii mali futbalisti Chotínu ešte jednu príležitosť no Šutlák bol proti a prvopolčasový výsledok tak skončil nerozhodne.

Do druhého polčasu nastúpil Spartak lepšie čo korunoval už v 57. minúte peknou, gólovou strelou Andrej Kyška – 2:1. Na 3:1 mohol hneď nato zvýšiť Tomáš Titurus no z tesnej blízkosti prekopol Bránického bránu. Čo sa nepodarilo Tomášovi Titurusovi o pár minút neskôr zvládol Marek Meňhard a poslal  Spartak do dvojgólového vedenia - 3:1. Tomáša Titurusa nakoniec obrovská šanca, ktorú prepásol nemusela mrzieť pretože v 70. minúte už mieril presnejšie - 4:1. V závere zápasu domáca obrana zaspala a nechala hosťujúceho kapitána Zoltána Luczu pohodlne skórovať a upraviť tak výsledok na konečných 4:2.