3. ročník Memoriál Juraja Krkošku (Futsalový turnaj - dorast)

Spartakovci na 3. mieste

Dňa 02.02.2013 sa konal v priestoroch športovej haly T-18 v Tlmačoch futsalový turnaj pre dorastencov - Memoriál Juraja Krkošku. Turnaj sa konal už tretí rok ako spomienka na bývalého tlmačského hráča Jurka Krkošku, ktorý nás v lete 2010 tragicky opustil. Jurajova futbalová kariéra začala v prípravke Slovanu Levice skade putoval do prípravky Banskej Bystrice, kde hrával jeden rok. Po pôsobení na strednom Slovensku sa ako malý perspektívny hráč opäť vrátil do Slovanu Levice. Ako dorastenec začal hrávať v Žemberovciach a z tade prišiel k nám do Tlmáč, kde svoju bohatú a krásnu futbalovú cestu uzavrel. Nikdy na Jurka nezabudneme a navždy ostane v našich srdciach. 1. ročník vyhrali dorastenci z Tekovských Lužian, Tlmače skončili v tesnom závese za nimi. O rok neskôr sa domáci celok dokázal presadiť už naplno a putovný pohár ostal doma. Tento rok bolo najúspešnejšie mužstvo Lokomotívy a Putovný pohár Memoriálu Juraja Krkošku bude teda tráviť rok 2013 v susednej obci Kozárovce. Domáci Spartak skončil na 3. mieste a skompletizoval tak pódiové umiestnenia na tomto futsalovom turnaji.

Umiestnenie na turnaji:

1. Lokomotíva Kozárovce 10b   11:4

2. ŠK Podlužany 9b   11:6

3. FKM Spartak Tlmače 6b   9:12

4. OFK Rybník 4b   7:8

5. Družstevník Tekovské Lužany 0b   6:14

Najlepší hráč turnaja: Martin Porubský (FKM Spartak Tlmače)

Najlepší strelec turnaja: Jakub Skačan (Lokomotíva Kozárovce)

Najlepší brankár turnaja: Tomáš Bajnok (Lokomotíva Kozárovce)

Exibičný zápas

Na konci turnaji sa odohral exibičný zápas medzi ALL STAR turnaja a tímom Memoriálu Juraja Krkošku, ktorý bol zložený z bývalích hráčov dorastu, keď ešte obliekal dres Tlmačského dorastu Juraj Krkoška. Mužstvo ALL STAR sa skladalo z tých najlepších hráčov turnaja podľa všetkých 5-tich trénerov.

ALL STAR - tím Memoriálu Juraja Krkošku 2 : 2 (1:2) (p.k. 0:2)

Rozhodcovia na turnaji: Henrich Kováč, Peter Havran ml., Štefan Bakači, Maroš Roman