3. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - KŠK Levice 2 : 6 (1:3)

Góly: 11. Slavkov, 67. Weis – 1., 56. Rusnák, 14. Jančová, 27. Frajka, 58. Lakatos, 60. Stribula

Rozhodoval: Ďurina, ŽK: Škrabák, Budovec, 40 divákov

FKM Spartak Tlmače: Škrabák – Budovec, Máčaj (58. A.Coloň), Černý, Kúdela, Mucha (65. Pišky), Ďuriš, Slavkov, Beňo (45. J.Coloň), Weis, Ižold

KŠK Levice: Hancko – N.Kupča, Stribula, Frajka, Dobrovič (62. I.Kupča), Takáč (69. Matej Mandrák), Sajka, Miloslav Mandrák, Rusnák, Jančová, Lakatoš

Veľké derby v žiackej okresnej súťaži medzi domácim Spartakom a hosťujúcim celkom z Levíc, vyšlo lepšie chlapcom z „hlavného mesta“ nášho okresu. Už v 1. minúte prekonal domáceho brankára Rusnák a zdalo sa, že Levice si idú jednoznačne za svojím cieľom a to odniesť si z Tlmáč 3 body. Domácim sa však presne o 10 minút od úvodného gólu, podarilo vyrovnať konkrétne presne trafil Mišo Slavkov – 1:1. Ďalšiu veľkú šancu malo jediné dievča na ihrisku Veronika Jančová a tá sa svojej príležitosti zhostila výborné, keď zaskočila brankára Škrabáka presnou strelou po nad jeho hlavu – 1:2. Domácich tento gól položil na kolená a na ihrisku bolo vidieť čo raz viac a viac hostí, ktorí jednoznačne prebrali aktivitu v zápase. Do polčasu Levičania svoj jednogólový náskok zvýšili na 1:3 a tak nový tréner Tlmačských žiakov Dávid Švec mal čo to svojím zverencom dohovárať.

Druhý polčas obrat v zápase nepriniesol, hostia naďalej hýrili aktivitou a potom ako svoje šance zahodili domáci Weis či Juro Coloň, prišli k slovu opäť dobre hrajúci hostia a postupne zvyšovali svoj náskok. Prvý gól v druhom polčase padol v 56. minúte, opäť ho strelil tak ako v prvom polčase hosťujúci útočník Matúš Rusnák – 1:4. Po tomto góle sa hosťom podarilo napnúť sieť súpera ešte dvakrát menovite Lakatoš a Stribula, ktorí potvrdili, že domáci golman Škrabák nemal v tento zápas svoj deň. Domácim sa ešte v závere zápasu podarilo kozmeticky upraviť skóre na 2:6 znižoval Patrik Weis.