3. kolo muži FKM Spartak Tlmače - Družstevník Bešeňov 4 : 0 (0:0)

Góly: 46., 85. Jenes, 49. Gregor, 60. Dosedla

Rozhodoval: Páleník, ŽK: Gregor – Kušnierik, Vrecník, 180 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Izakovič, Jašek (74. Gócs), Cziria, Dosedla, Jenes, Kissimonyi, Gregor, Meňhard, Kyška (83. Tököli), Vanya

Družstevník Bešeňov: Gubrica – Z.Varga, K.Kovács, Gubó, Kušnierik, Vrecník (68. Vadkerti), Kukan, Ivan, Ulický, T.Varga, Š.Kovács

Prvý polčas sa hral vyrovnaný zápas, zriedkavé šance sa striedali na jednej či druhej strane. Najväčšie 4 šance v prvom polčase mal domáci kapitán Eťo Jenes, potom ako 3-krát zakončoval hlavou po štandardných situáciách a raz po peknom pase, ktorý nedokázal spracovať pre výhodnejšie zakončenie.

Druhý polčas sa zápas úplne zmenil potom ako prebrali 100% aktivity domáci hráči. Už v 1. minúte druhého polčasu si postavil loptu na priamy voľný kop Jenes a strelou k pravej žrdi Gubricovej brány prekvapil nielen brankára ale aj celý štadión, ktorý si mohol po prvý krát v tejto sezóne zakričať gól – 1:0. Tento moment domácich naštartoval a tri minúty po Jenesovom otváracom góle, potiahol akciu po pravej strane Kyška, presne našiel voľného Gregora pred bránou hostí a rázom bolo 2:0. V 60. minúte vyskočil pri rohovom kope najvyššie Dosedla a hlavou zdolal brankára Gubricu, svojím prvým gólom za Tlmačské A-mužstvo. Po tomto góle sa dostali ku šanci aj hostia no Šutlák bol pozorný a strelu ku ľavej žrdi s prehľadom kryl. Konečné skóre na 4:0 v závere zápasu ešte upravoval Eťo Jenes, svojím druhým gólom v zápase.