3 .kolo dorast FKM Spartak Tlmače - ŠK Nová Dedina 0 : 4 (0:0)

Góly: 63., 77. Lukáč, 73., 79. Kolen

Rozhodoval: Végh, ŽK: 53. Kolen, 140 divákov

FKM Spartak Tlmače: Reguľa - Kudry (77. Prikryl), P. Lenard, Varga,T. Lenard, Kováč, Tóth, Ištván (46. J. Rafael), Martinko (79. Valkovič), Martinka (16. P. Rafael), Farkaš

ŠK Nová Dedina: Varga (83. Mizerák) - Trtús, Ábelovský, Obert (23. Lukáč), Ro. Múčka, Valentík (57. Strašík), Ri. Múčka, Suja, Jakubík, P. Strašík, Kolen

Domáci po prehre v Kalnej chceli odčiniť prehru a tak sa do Novej Dediny zahryzli od začiatku, ale väčšie šance si nevypracovali. Hostia sa na dostrel dostávali len z väčších vzdialeností, ich strely však šli vedľa. Spartakovci podnikali rýchle protiútoky, obrana hostí na čele s Vargom však odolávala. Farkašove ani Tomášove Lenardove šance gólom neskončili, vedľa strielal aj Tóth. Hostia ohrozili Reguľu z priameho kopu, vyrazenú loptu Richard Múčka trafil do Reguľu a bol z toho roh.

V 52. minúte po rohu Farkaša domáci hlavou trafili brvno, loptu skáčúcu na bránkovej čiare sme však za ňu nedostali. V 65. minúte platilo nedáš - dostaneš, Tomáš Lenard odcentroval Varga si zasekol stopéra hostí, ale prestrelil. Hostia rýchlo rozohrali, po protiútoku sa dostal k strele striedajúci Lukáč a bolo 0:1. O 10 minút neskôr po rohu upravil na 0:2 Kolen. Nemohúcnosť dokumentoval tretí gól hostí, Reguľa nešiel dôrazne do súboja, Kudry pri odkope trafil Reguľu a do prázdnej brány sietil gól Lukáč na 0:3. Reguľa si zopakoval nedôrazné vybehnutie aj pri Kolenovom góle - 0:4.