29. kolo muži TJ Imeľ - FKM Spartak Tlmače 1 : 0 (1:0)

Góly: 17. Csapó

Rozhodoval: Šamko, ŽK: Vanya, 200 divákov

TJ Imeľ: Gombár – Zemanek, Gendiar, V.Hübsch (69. Kurák), Balogh, Csapó, Oršolík (83. Ryšavý), M.Hübsch, Dobai, Kender (88. Pšenák), Csontos

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Cziria (50. Jašek), Bogdáň, Líška, Jenes, Lenard, Kissimonyi, Meňhard, Havran, Kyška, Vanya

Prvý polčas začali aktívnejšie hostia. Prvú vážnejšiu strelu mal Havran no Gombár bol pozorný. Po štvrť hodinke prevzali iniciatívu na kopačky domáci, čo dokázali pretaviť v gól v 17. minúte presne trafil Adam Gergö Csapó – 1:0.  Po tomto momente sa Spartakovci pretekali v nepremenených šanciach a tak sa skóre v prvom polčase už nezmenilo a domáci si ustrážili prvý polčas s jednogólovým mankom.

Druhý polčas bol na šance ešte bohatší než ten prvý, potom ako domáci spálili dve gólové situácie. Hostia v zahadzovaní šancí tak isto nezaostávali, najväčšie šance zápasu z pohľadu Tlmačnov zahodili Vanya, ktorý trafil z päťky do brankára a Kyška, ktorý z vnútra šestnástky nastrelil ľavú žrď Gombárovej brány. Na to koľko šancí diváci mohli vidieť, padol len jeden gól pod čo sa podpísala slabá efektivita v zakončení na jednej či druhej strane.