29. kolo dorast TJ Imeľ - FKM Spartak Tlmače 1 : 1 (0:1)

Góly: 64. Pastorek - 40. Terek (11m)

Rozhodoval: Maslo, ŽK: Kováč – E.Tóth, Lacko, 20 divákov

TJ Imeľ: M.Tóth – Takáč, Csontos, Haris, Nagy, Udai (58. Pšenák), Králik, Pastorek, Vrábel, Kováč, Mlinkovics

FKM Spartak Tlmače: Majer – Danihel, Terek, Martinka (46. Ištván), Malý, Dosedla, E.Tóth, Lacko, Švec, Lenard (75. Valentíny), Farkaš

Prvý polčas sa hra prelínala z jednej strany na druhú no brankári a obrancovia boli 100% a tak sme gól prvú polhodinu v zápase nevideli. Keď sa už zdalo, že sa pôjde na polčasovú prestávku za nerozhodného stavu prišiel faul v pokutovom území na Mira Martinku a rozhodca Maslo nezaváhal ani na chvíľu a fúkol do píšťale. Loptu si na biely bod postavil kapitán Tlmačanov Dávid Terek, ktorý sa nepomýlil a Spartak viedol 0:1.

Druhý polčas sa hral vyrovnaný futbal, šance sa opäť striedali na jednej či druhej strane. Prišlo aj ku vyrovnaniu a to po hromade nepremenených šancí hostí, udreli tento krát domáci a to menovite Marián Pastorek, ktorý sa presadil po samostatnej akcii v 64. minúte – 1:1. Zápas skončil 1:1 a tak si obidve mužstvá rozdelili body. Po tomto zápase vystriedali dorast dospelí, keď domáci Imeľ hostil tak isto ako dorast, Tlmačský Spartak.