28. kolo muži FKM Spartak Tlmače - MŠK Želiezovce 0 : 2 (0:0)

Góly: 53. S. Rotík, 80. N. Cziria (11m)

Rozhodoval: Eliášek, ŽK: Dosedla, Gócs, Meňhard, 200 divákov

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Tóth (56. Terek), Čiernik, Dosedla, Líška, Bogdáň (81. Švec), Gócs (62. Š. Taňaši), H. Taňaši, Kyška, Titurus, Meňhard

MŠK Želiezovce: Straňák – Dobiáš, N. Cziria, Začka, Tóth, Barecz (84. Kristofóli), Krenčan (46. Karkó), S. Rotík, Valach (46. Szabó), Kokoška, Herceg

Domáci začali lepšie a nepustili ašpiranta na postup do tlaku. Hostia hrozili najmä z väčšej diaľky, ale Šutláka neohrozili. Domáci sa dostávali do šancí po protiútokoch, ale obrana hostí fungovala spoľahlivo. Najväčšie šance Spartaka prišli pred prestávkou, Dosedlou priamy kop len s námahou vytlačil Straňák na roh. Z rohu po centri Heňa Taňašiho následne halvičkoval Titurus, ale Straňák opäť zachránil Želiezovce.

Po prestriedaní sa hostia dostávali častejšie do šancí, jednu z nich hlavou premenil Sebastian Rotík a hostia šli do vedenia - 0:1. Domáci sa snažili o vyrovnanie z protiútokov, ale obrana hostí fungovala spoľahlivo a nepúšťala Spartakovcov do väčších šancí. Druhý gól prišiel 10 minút pred koncom, po páde na loptu v 16ke rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý s prehľadom premenil Noro Cziria a stanovil na konečných 0:2.