27. kolo muži MŠK Hurbanovo - FKM Spartak Tlmače 3 : 2 (3:2)

Góly: 6. Kóša, 28. Pajtinka (11 m), 38. Lacza – 16., 23.Titurus

Rozhodoval: Remeň, ŽK:  Kádek – Kyška, Titurus, 150 divákov

MŠK Hurbanovo: Gombár – Pagurka, Jóba, Pastorek, Kóša (84. Zajac), Pajtinka, Lacza, Tužinčin (75. Pupák), Tárnok, Bombicz, Boros (36. Kádek)

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Dosedla, Terek (46. Š. Taňaši), Bombala, Bogdáň, Gócs (67. Tóth), Meňhard, H. Taňaši, Kyška, Titurus, Cziria (38. Čiernik)

V Hurbanove sa hral vyrovnaný zápas, domáci sa rýchlo ujali vedenia Kóšom, rovnako rýchlo však Spartak otočil skóre, dvakrát sa presadil Titurus a razom sme viedli - 1:2. Domáci kontrovali s pokutového kopu, presadil sa Pajtinka, a na polčasových 3:2 uzavrel Lacza.

Po prvom polčase bohatom na góly sa v druhom strelcom nedarilo, Taňašimu ani Titurusovi sa nepodarilo prekonať Gombára, Šutlák pre zmenu zachraňoval pri šanciach Bombicza a Tárnoka. Domáci mohli zvýšiť z druhej "jedenástky", Pajtinka však trafil len do žrde, ďalší domáci gól neplatil pre ofsajd. Najväčšiu šancu Spartaka spálil 7 minút pred koncom Heňo Taňaši, tiesnený obrancom sa rútil na Gombára, ale prehodiť sa mu ho nepodarilo, a tak sme z Hurbanova prišli bez bodu.