27. kolo dorast FKM Spartak Tlmače - FC Komjatice 6 : 0 (4:0)

Góly: 8. Danihel, 26. Lacko, 34. Farkaš, 43. Dosedla, 67. Tóth (11 m), 86. Lenard

Rozhodoval: Majer, 50 divákov

FKM Spartak Tlmače: Majer (46. Reguľa) – Danihel, Terek, Tököli (60. Malý), Martinka (65. Lenard), Dosedla (70. Ištván), Tóth, Lacko, Švec, Kyška, Farkaš

FC Komjatice: P.Kmeťo – Uhrík, P.Garay, Vitek, Šebo (75. Lakatoš), Selický, M.Garay, Smolárik (85. Bozáň), Sejidl, Farkaš Michal, Kmeťo M.

V 27.kole sa v Tlmačoch stretli dva tímy, ktoré sú v tabuľke veľmi blízko seba a tak sa čakalo stretnutie, veľmi vyrovnané. No takáto predzápasová prognóza sa ani zďaleka nepotvrdila. Už v 8. minúte sa presadil Danihel a naštartoval tak Tlmačský gólostroj – 1:0. Hostia z Komjatíc hrozili len občasnými, nakopávanými loptami a ojedinelými priamymi kopmi, s ktorými si domáca obrana na čele s Dávidom Švecom dokázala zakaždým poradiť. V 26. minúte sa dostal pred pokutové územie hostí Paťo Lacko a na bránu vyslal svoju vizitku pravou nohou, ktorá je jeho „slabšia“ a predsa nedal Kmeťovi žiadnu šancu na zabránenie gólu – 2:0. Do polčasu sa presadili ešte dvaja domáci borci a to v 34. minúte z pokutového kopu Matúš Farkaš a v 43. minúte upravil na polčasových 4:0 Dárius Dosedla.

Do druhého polčasu naskočil Spartak s veľkou chuťou, nastrieľať súperovi čo najviac gólov. No tento zámer sa mu veľmi nedaril, Spartakovci zahodili množstvo šancí a tak 5-ty gól v hosťujúcej sieti sme videli až v 67. minúte keď svoj prvý gól v dorasteneckej futbalovej kariére vsietil Erik Tóth – 5:0. Tento výsledok sa ešte nepáčil striedajúcemu Tomášovi Lenardovi, ktorý nekompromisne zakončil domácu akciu – 6:0 a tak si domáci zaknihovali už tretie víťazstvo v rade.