27. kolo dorast FK Slovan Šahy - FKM Spartak Tlmače 2 : 1 (0:0)

Góly: 80. Urblík (11 m), 89. Domonkos – 69. Tóth

Rozhodoval: Meszároš, 30 divákov

FK Slovan Šahy: Szabó – Herczeg, Smiknya (67. Berki), Domonkos, Annus, Lóska, Vitello, Líška, Gajdács, Bartoš (90. Ozorák), Varga (55. Urblík)

FKM Spartak Tlmače: Kocmánek – P. Lenard, Kudry, Gráf (58. Ťažký), T. Lenard, Miško (46. Rafael), Tóth, Ištván, Valentíny, Martinka, Farkaš

Spartak vycestoval do Šiah s úmyslom zisku bodov. V prvom polčase však odolávali tlaku domácich. Z tohto tlaku však žiadny gól nepadol, aj keď vyložené šance na to boli, no hostí podržal brankár Kocmánek. Spartak hrozil len neprestnými strelami. Do konca polčasu sa stav stretnutia nezmenil a tak hráči odchádzali do svojich  kabín za stavu 0:0.

V druhom polčase sa už hral vyrovnanejší futbal, hostia si vypracovali viac šancí, najmä dobre hrajúci Valentíny. Práve po faule na tohto hráča si postavil loptu na priamy kop Martinka, po ktorého centri a zakončení Tótha si nešťastne odrazil loptu do vlastnej brány domáci obranca Smiknya. Naši futbalisti sa snažili tento stav udržať až do konca stretnutia , to sa im však nepodarilo, keď faulom v šestnástke sa previnil Kudry a rozhodca ukázal na biely bod. Urblík sa už nezmýlil a vyrovnal tak stav stretnutia na 1:1 . Tlak domácich stále narastal a tak v 89. minúte upravil skóre Domonkos na definitívnych 2:1.