26.kolo muži FKM Spartak Tlmače - Družstevník Dvory nad Žitavou 5 : 3 (4:2)

Góly: 6., 15., 73. Jenes, 9. Havran (11m), 25. Titurus - 11. Haulík, 28. Bernáth, 80. Nagy
Rozhodoval: Šmátrala, ŽK: Lenard, Havran, Jašek - Takáč, Petrík, Körmendi, Bartalos, 200 divákov.

FKM Spartak Tlmače: Kotora (46. Macho) - Maroš Mlynárik, Kollár, Líška, Lenard, Jenes, Horniak, Bombala (83. Chrenko), Havran, Titurus, L. Švolík (76. Jašek)

Družstevník Dvory nad Žitavou: Gubrica - Bernáth (63. Szlávik), Lakatos, Takáč, Ármai, Petrík, Nagy, Keresztúri, Haulík, Körmendi, Bartalos

Od začiatku sme začali svižne, v 9. minúte už bolo 2:0, presadil sa Jenes a z penalty Palo Havran. Zdalo sa, že hostia prehrajú hladko, po dvoch minútach znížil Haulík, no hneď na to odpovedal Eťo Jenes a bolo 3:1. Po peknej kombinácii sa presadil z uhla Titurus, no hostia kontrovali najstarším hráčom na ihrisku Bernáthom a znížili na polčasových 4:2.

V druhom dejstve predviedli obe mužstvá slabý futbal, po jednom góle sa presadili Jenes a za hostí Nagy uzavrel skóre na 5:3.