26. kolo žiaci FKM Spartak Tlmače - Družstevník Veľký Ďúr 6 : 0 (3:0)

Góly: 4., 12. R.Polák, 23., 48. Martinko, 43. Slavkov, 56. Kotrus

Rozhodoval: Bakači ml., 20 divákov

FKM Spartak Tlmače: Škrabák – Lenard, Martinko, Černý (47. Mucha), L.Polák, Kúdela, Kotrus, Slavkov, Ďuriš (66. Máčaj), Weis, R.Polák

Družstevník Veľký Ďúr: Paulovič – J.Trgiňa, Martokán, Ďurček (56. Vývlek), Horniak, M.Petrík, P.Petrík, Sendrei, Horniak, Belan, A.Trgiňa (55. Kuruc)

Do Tlmáč v sobotu doobeda pricestoval, papierovo slabší súper z Veľkého Ďúru, čo sa na ihrisku ihneď po odpískaní ukázalo. Už v 4. minúte sa podarilo napnúť sieť hosťujúcej brány Rišovi Polákovi – 1:0. O necelých 10. minút neskôr už Rišo zvyšoval na 2:0. Hostia boli  v útoku bezzubí a tak prišli na rad opäť Spartakovci, konkrétne Filip Martinko, ktorý upravil v 23. minúte stav stretnutia na polčasových 3:0.

Druhý polčas mal znova raketový nástup zo strany mladých Tlmačanov, keď už v 43. minúte viedli 4:0 zásluhou Miška Slavka. V druhom polčase dal aj svoj druhý gól v zápase Martinko a Tlmače viedli už v 48. minúte 5:0. Do konca zápasu sa podarilo skórovať ešte Adamovi Kotrusovi, ktorý sa týmto gólom rozlúčil ako jeden zo 4-roch ďalších hráčov so žiackym dresom, pretože od novej sezóny bude naplno zarezávať už za dorastencov.