26. kolo muži ŠK Nesvady - FKM Spartak Tlmače 4 : 1 (1:1)

Góly: 20. Molnár, 72. Kosťukevič, 78. Haris, 84. Kiss – 28. H. Taňaši

Rozhodoval: Bulko, ŽK:  Andris – Dosedla, Gócs, 200 divákov

ŠK Nesvady: Tóth – Varga (66. Hengerics), Káplocký, Andris, Molnár (76. Kiss), Ármai, Horáček, Csontos (46. Kosťukevič), Haris, Polgár, Švantner

FKM Spartak Tlmače: Šutlák – Dosedla, Terek (85. Š. Taňaši), Bombala, Bogdáň, Gócs, Meňhard, H. Taňaši, Kyška, Titurus, Cziria (56. Čiernik)

Zachraňujúce sa Tlmače cestovali 26. kolo do obce Nesvady, so snahou priniesť domov aspoň bod. Prvý polčas začal veľmi svižne a vyrovnane. S vážnejšími šancami začali aktívni hostia, no Meňhard, Heňo Taňaši, Kyška a Titurus recept na prekonanie domáceho brankára Tótha po pekne vypracovaných akciách nenašli. Po nevyužitých šanciach hostí udreli domáci a to v 20. minúte zásluhou Attilu Molnára – 1:0. Spartak na tento gól dokázal odpovedať už o 8. minút neskôr, keď Heňo Taňaši doslova prepálil Petra Tótha z bezprostrednej blízkosti – 1:1.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, šance bolina oboch stranách, ale využívať ich už začalo len jedno mužstvo, ktorým bol práve domáci Športový klub. Pekným prienikom od polovice ihriska zakončil svoju akciu nechytateľnou strelou k ľavej tyči Šutlákovej brány, striedajúci Vladimír Kosťukevič – 2:1. Na rozdiel dvoch gólov zvyšoval v 78. minúte kapitán Haris z priameho kopu – 3:1. V závere zápasu, necelé 3 minúty do konca duelu, uzavrell skóre na 4:1 Kiss.